Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki/gáz ha otthon nyírom...

Ciki/gáz ha otthon nyírom magamnak a hajam és rendesen frizurára tudom csinálni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan kérdezem: MIÉRT lenne ez ciki? Mi "gáz" lenne ebben?

Tényleg nem értem.

2020. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
Nem ciki, de én azért inkább nem tenném, mert már sokszor rontottam el a saját hajam.
2020. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Mi lenne ebben ciki?


Felesleges kérdés #1500

2020. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha valaki cseszeget ezzel, hogy cikinek találja, az azért van, mert ő magának képtelen lenne megcsinálni, esetleg kétbalkezes hozzá. nem mindenkinek van érzéke a hajvágáshoz, és akinek van, az se biztos, hogy fodrász :)

én is magamnak vágom immár cirka 10-11 éve, és eddig (lekopogom) egyszer se rontottam el annyira, hogy ne lehessen helyretenni ("direkt ilyen").

szóval, aki ezért cinkel, azt szharjad le, egye meg a sárga irigység, és keep doing your stuff

2020. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!