Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a Göndör hajam?

Hogyan ápoljam a Göndör hajam?

Figyelt kérdés

Milyen hajsampont és hajbalzsamot használtok?

A tincsek göndörek (csigásak) is maradjanak.

Ötleteket, javaslatokat kérek.


L'Oréal Paris Elseve Hajerősítő hajbalzsamot használtam. Szerintem ez is az oka, hogy lassan egyenes a hajam.

(Kiegyenesíteni nem szoktam.)



2020. ápr. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a balzsamot hasznalom a gondor hajamra, nekem nagyon bevált. En hasznalok hajolajat is.


Megmosom samponnal a hajam, lemosom, kicsavarom a hajambol a vizet, es a hajamra kenem a balzsamot, majd a fejborombe is bele masszírozom. 2-3 perc elteltevel igy ahogy van minden, 2-3 csepp hajolajat nyomok a tenyerembe, es ugy viszem fel a hajvegre.


Ezutan lemosom, es torulkozobe teszem a hajam. Megszaritom de ugy, hogy fentrol a hajtőtől megyek lefele egy fesu segitsegevel.


Ha megszaritottam, kivasalom tincsenkent a hajam.


Pár napig egyenes marad .👍😊

2020. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyebkent baba sampont, ami balzsamos is.


Es pantene hajolajat.

2020. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megiscsak egyenesen hagynad a hajad 😆😅


Ha gondort szeretnel tovabbra is ugy szaritsd, hogy ossze vissza ....... Az en tapasztalatom .... Egyebkent szerintem a balzsamoktol kiegyenesedik a haj:)

2020. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szulfát, szilikon, alkohol (nem mind), parabén nélküli termékeket kell használni.


pl. sampon: gyerek rózsaszín schauma

balzsam: syoss pure, syoss göndör hajra való balzsam ( ebből a sampon változat nem jó)

pakolás: garnier hair food, ziaja


nézz utána a curly girl methodnak

2020. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!