Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott hajleszívás. Újrafes...

Cheru kérdése:

Elrontott hajleszívás. Újrafestès után más, nem kívánatos árnyalat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 1 ève fekete hajam házilag leszívattam. Sajnos amilyen hülye voltam, többször is megismèteltem, mert nem szívta le elèggè a cucc. Ennek következmènye, hogy a hajam alsó 10 cm-je kb mint a gumi. XD levágtam ezt a rèszt. A többivel nem volt ilyen gond. Ami maradt, enyhèn sárgás színű volt. Majd hajat festettem erre kb 2-3 napra rá. A cèl èlènk vörös lett volna, de egy halványabb rózsaszínt kaptam. Ezt a festèst már 2 x is újra próbáltam, ugyan olyan eredmènnyen. A lenőtt rèszeken meglett a vörös .... Csak ahol leszivattam, ott nem. Na most már kb fèl ève vagyok ott ,hogy a hajam háromnegyede halvány rózsaszín enyhe szürke árnyalattal. ( Igen, próbáltam szürkèvel fedni xD) ès a fejem tetejèn egy jó 10-15 cm barna lenövès. Mèg mindig vágyom a vörösre, de már ott tartok, bármi megteszi ami nem fekete xD.de nem tudom hogyan csináljam meg itthon? Fodrászhoz nem tudok ès nem is megyek a vírus miatt. Szóval, az lenne a kèrdèsem, mivel, milyen színű festèkkel tüntessem el ezt a rózsaszínt? Mi fogná be a feketèn kívül? Vagy már elèg idő telhetett el hogy befogja a vörös? Segítsetek lècci xD nagyon gáz így. XD Bántó kommentek kímèljenek, a tükörkèpem így is èpp elèg xDDDD



2020. ápr. 7. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a sztori, én 15 évesen szívattam le (nyári táborban) a feketére festett, eredetileg barna hajamat. Minden másnap kentem rá a szőkítőt, gumiszerű volt, és 5 centinként más színű.


Fodrásznál festés miatt nem voltam soha, és csak a saját hajamra igaz ez, nem tudom, a tieddel is működik-e, de én színezőt használtam.


Akárhányszor szívattam a hajamat és próbáltam festeni, a hajam alja - ami ugye leggyakrabban volt szívatva - mindig ledobta a festéket. A normális, tartós hajfestéket. Az egyetlen dolog, ami megmaradt a hajamban, az a színező volt.


Eleinte nem értettem, hisz a színező pár mosásig kellene, hogy tartson, de utána olvastam. Ugye a tartós hajfesték úgy működik, hogy "megnyitja" a haj szerkezetét és "belemászik" - erre biztos vannak szakszavak -, a színezőt meg "rákened". Nem "szedi szét" a hajadat, csak rámegy.


Most szőke vagyok, nem szívatom, csak festem. Ha vennék egy vörös hajfestéket, ahogy már tettem sokszor, akkor kb. festés utáni 3. mosás után úgy nézne ki a hajam, mintha soha nem festettem volna vörösre.


De ha veszek színezőt... az tartósan benne marad. És komoly, az ilyen "pár hajmosásig tart" színezők is tartósan benne maradnak a szőkített hajamban. Lehet normális szín vagy hupilila, a sérült részeket nálam a színező nagyon szereti.

2020. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi hogy írtál, akkor színezőt veszek èn is nem festèket. Remelem az enyèmet is befogja :D milyen fajtát használsz? Samponszerűt vagy sprèset?
2020. ápr. 8. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!