Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki twistline...

Használt már valaki twistline hajvasaló és hajgöndörítő készüléket? Véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

#haj #Twistline #hajvasaló göndörítő #tartós minőség
2020. ápr. 8. 02:57
 1/2 anonim válasza:
Megvettem. Ráadásul kettőt is, mert úgy olcsóbb volt, gondoltam odaadom egyiket a húgomnak. Természetes, nem festett, hosszú vékony szálú a hajam. Max fokozaton éppen hogy csak vmi enyhe hullám szerűséget sikerült csinálnom vele. Kismillió videót megnéztem, technikát próbáltam. Vasaló? Szétégeti a hajamat. Kínomban elvittem a fodrászomhoz, hogy csak én vagyok ennyire béna vagy tényleg használhatatlan ez a Sz*R?! Sem ő, sem a húgom nem tudott göndöríteni vele. Egy olcsó műanyag kínai kütyü, hihetetlen gagyi, végül vissza is küldtem és vissza teritettek az árát. Nem véletlen, hogy a fbos hirdetések alatt is csak áradoznak róla, milyen szuper, mert a negatív kommentet letörlik!Egy mezei Remington hajvasaló fél óra alatt behullámosítja az egész hajamat. Szóval pénzkidobás. Biztos létezik ennek is eredeti verziója, ami jó lehet, többszörös áron, mint pl a Revlon meleglevegős körkeféje és a kínai lekoppintott f*S változata...
2020. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Egy kínai használhatatlan f..os...Kipróbáltam,fél óráig küzdöttem vel,de már darabokban van a kukában szó szerint.Ingyen se adom oda senkinek ezt a sz....rt..
2021. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!