Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Kinek mi a szőrtelenít...

Csajok! Kinek mi a szőrtelenítési rutinja? Mennyire tartós módszerek?

Figyelt kérdés

Szeretném a hátamon lévő szőrt eltűntetni, mert ha kivágott hátú ruhát viselek, akkor ne legyen már szőrös a hátam...

A karjaimat is jó lenne, meg az orcámon a pihéket, mert hiába szőke ha a fényben feltűnő...



2020. ápr. 8. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválok mindent.
2020. ápr. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én alapból gyantáztatni szoktam, de kb december óta nem mentem el. Akkor az volt az indokom, hogy nem volt időm, de következő hónapba már volt egy járvány-pánik szerűség, és nem kockáztathattam volna a nagyim miatt, akit gyakran kell látogatnom.

Szóval én január óta kezdetben egy-majd 2 hetente borotváltam/borotválok mindent. Nyilván ennél gyakrabban kéne, általában hónaljat hetente csinálok. Ennél gyakrabban nem bírná a bőröm. Régebb próbáltam 3 naponta, de kipattogtam, kisebesedtem, és nem győztem gyógyítani a lábam - borzalmasan nézett ki.

Az pedig egy idő után nem lesz megoldás, hogy kilójával kenem magam a testápolóval.

2020. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lab, honalj, kar: epilator.

Pihek arcon: gyanta. (Nagyon ritkan, talan evente nyaron egyszer ha eszembe jut vagy zavar, amugy csak en latom a “bajszomat”, mert abszolut nem feltuno.)

Intim helyen: borotva.


27N

2020. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész láb és egész kar: gyanta

Hónalj és intim: borotva

Arcomhoz nem nyúlok, én imádom a pihéimet, nincs velük semmi gond.

2020. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kibírni az epilálást? Nekem nagyon fájdalmas és utána ki is pattogzik tőle a lábam :(
2020. ápr. 9. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Epilálást én sem bírom...

Nálam kar, hónalj: gyanta (egyszerű bolti hideggyanta)

Láb: borotva

Intim: gyanta, de kozmetikussal csináltatom

Arcon a pihéket nem bántom :)

2020. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Naturiti gyantaszalon! :)
2020. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7/7

Mindent gyantával nem fáj?

Arcodat is?

2020. ápr. 12. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon a bajuszomat szedik csak. A Naturitiben szőkítést is vállalnak,es ha elfogadod a kozmetikus tanacsat egy adott reszen az arcon akkor inkabb kivilagositja..de ha ragaszkodsz hozzá mindenkepp akkor leszedi neked:)

Ezenkívül mindenem gyantáztatom, honalj,kar,láb (combomat ritkabban kell,ott lassabban nő) , intim gyanta elol hatul, hascsík.. :)

Kellemetlen inkabb azt mondom...bár mindenkinek mas a fajdalomkuszobe,esetleg az elso alkalom lehet rosszabb,amíg elveszted a gyanta "szüzességed".

2020. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!