Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Retinolos krém okozhat hajhull...

Retinolos krém okozhat hajhullast az A vitamin miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos 21 évesen eléggé ritkás a hajam, és majd 1 évig szedtem az Inartat ( magas A vitaminos tartalmú gyógyszer) pattanások miatt. Szerintem ez is közre játszott. A majam eléggé szetment a kúra alatt sajnos. Még genetikailag is hajlamos vagyok a kopaszodásra. Meg a stressz sem segít. Szóval ha retinolos szerumot (1%) használok, az okozhat további hajhullast? Vagy nem valószínű? Sajnos kell a hegek miatt.

2020. ápr. 9. 20:25
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
33%
Nem. Amit az arcodra kensz az nem fog a fejed tetejére kerülni.
2020. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül a szervezetembe bekerül. És az A vitamin ha sok van az tud gondot okozni. Másoknak tapasztalatok esetleg?
2020. ápr. 10. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A vény nélkül kapható szérumok, és krémek előírt használat mellett nem okoznak ilyen mellékhatásokat.

Az A vitamin tartalmuk nem olyan magas hogy az ember könnyedén fel tudja halmozni a szervezetben, ez is az oka annak hogy bárki hozzájuthat, bármiféle recept, vagy orvosi felügyelett nélkül.

2021. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!