Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mit szólnátok, ha...

Lányok mit szólnátok, ha megtudnatok hogy a baratotok színezett hidratáló krémet használ?

Figyelt kérdés
La roché effeclar duo+ színezett kremrol van szó. Sajnos nincs valami jó állapotban a bőröm. Így legalább azért vállalható. 20/f

2020. ápr. 14. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az latszik, ha valakin ilyen van, es szamomra ez nem ferfias. Inkabb legyen egy kicsit csunyabb a borod. Egyebkent pedig fordulj borgyogyaszhoz, ha annyira rossz a helyzet.
2020. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Ha természetes hatású, nekem nincs bajom vele.
2020. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem lenne már a barátom.Én sem használok ilyeneket,megfelelően kezelem a bőrömet így nincs szükségem ilyenekre,pont ahogy ő is teszi.
2020. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

A probléma belülről jön. Ezzel a kencével a problémát nem szünteted meg, sőt, rontasz a helyzeten, mert nem hagyod levegőzni a bőröd.


Vizsgáld meg az életviteledet!

2020. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Használjon is, nagyon gáz, mikor egy férfinek tiszta rossz a bőre, mert szerinte a hidratálás az túl feminin dolog. Az meg hogy színezett, naoszt.
2020. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
mindig öröm, ha egy férfi ad magára, és törődik a megjelenésével.
2020. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
az ó dolga, de azért javasolnám neki a kozmetikust meg a bőrgyógyászatot
2020. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Semmit, max néha lopnék belőle titokban :D

(Amúgy mekkora double standard már az, hogy a lányok túlnyomó többsége használ magára korrektort, alapozót és/vagy púdert, az tök oké, hát senkinek nem lehet hibátlan a bőre, mindig rá lehet valamire fogni, pl csokit evett. A srác meg csak színezett hidratálót használ és máris menjen el kozmetikushoz meg vizsgálja meg az életvitelét...)

2020. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Srác vagyok! Én id használok alapozót, sokkal jobban érzem magam, bárkit megkapok. Egy csaj max akkor szólhatna be neked, ha ő sem használna sminket ha neked így jó negatív emberekkel nem kell foglalkozni! Ja alapbol helyes vagyok, de nekem is vannak pattanások amik nem jók! Kozmetikus bőrgyógyász inkább ártott, mint használt!
2020. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
lel. kiröhögném, nem, hogy la roché, de még a dm-es 400ft-os korrektorra is sajnálom kb a pénzt. nálam egy ilyen "palinak" esélye sincs, de szerencsére nem is jelentkeznek :D
2020. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!