Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a véleménye a Bioderm...

Kinek mi a véleménye a Biodermaról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Zsíros és pattanásos arcbőröm van. Nagyon sok termékcsaládot próbáltam már de egyik sem vált be úgy igazan. Egy sminkes lány mondta hogy ő neki ez vált be a legjobban, így gondoltam egy próbát megér. Viszont megszeretném kérdezni hogy volt-e már aki próbálta, és mennyire vált be ?? Leginkább a Bioderma sebium termékek érdekelnének és a fényvédők is?!!



2020. ápr. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Fiú vagyok és a bioderma sensibio ds+ krémet használom már 5 éve naponta. A problémám az hogy ha naponta nem kenem be 1x a homlokom és szemöldököm környékén akkor viszketni szokott kipirosodik és hámlik a böröm kis plakkokban.

Ez a krém viszont mindig segít és teljesen oké a képem. :D Viszont próbáltam tavaly is egyszer elhagyni mint már sokszor, de sajna nem ment..

Fél hét után elégge viszketet már a homlokom és pirosodott is kicsit, pedig nem is piskáltam. Egyszóval szerintem egy jó megbízható márka a bioderma és amire nekem kelkett arra tökéletes.

2020. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor javaslok egy másikat is. Problémás arcbőrre a The Body Shop teafaolajos termékcsalád nagyon jó. Sok féle termék van belőle, mindegyik alatt olvashatsz vásárlói véleményt is. Én ajánlom :)
2020. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bioderma micellas vizét használom egyik legjobb, a zöld krémjet leváltottam a piros hidratálo kremre ami sokkal jobb és nem zsirositja megjobban a böröm, a masikal tocsogtam a zsirban, ki kell ennel is tapasztalni mit hogyan hasznalj nem csoda termek de jobb mint a drogeriasak ez nem vitás és drágábak is szóval csak ha birja a pénztárcád , micella vize a legjobb, szemkörnyek apoloja is jo, radieozoja is jo majd még több terméküket is ki akarom probalni.
2020. jún. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!