Kargyanta otthon?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki magának szokta otthon gyantázni a karját? Ti mit és hogyan használtok hozzá?

Nekem elég hosszú és sötét szőr nő az alkaorom, meg nagyon fehér is vagyok hozzá. Eddig balea szőkítőjét használtam rá, viszont az elmúlt pár használatkor viszkedett és kipirosodott tőle átmenetileg a bőröm, szóval ezt nem erőltetném. Nagyon zavar, hogy ilyen sötét és jó lenne valahogy házilag megoldani a dolgot.



2020. ápr. 17. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A boltokban lehet venni oylan gyantát, ami ilyen hosszúkás tégelybe van és lehet görgetni. Vegyel egy olyat és egy gyantapapirt. A gyantát húzd végig a kívánt felületen, majd tedd rá a papírt és a szőr növekedésével ellentétben tépd le. Remélem érthetően mondtam el, de ha nem rajta van úgy is a gyantán vagy nézz videót rolla.

2020. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia :) Köszi a választ. Patronos gyantát a lábamra szoktam használni, szóval valamennyire az alapokkal képben vagyok. A kérdés inkább ara irányult, hogy van-e még valami extra dolog, amit ilyenkor csináltok pl.: hintőporozás vagy teljesen simán legyantázzátok :D
2020. ápr. 17. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hintőporozás arra jó, hogy zsírtalanítsd azt a felületet ahol gyantázni szeretnél. De ugyan úgy kell csinálni mint bárhol máshol. :)
2020. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!:D

Én úgy szoktam csinálni, hogy először behintőporozom a karom (zsírtalanítás miatt is és mert ha én nem teszem, akkor nekem a bőröm is megkoptatja es foltos lesz ott a kezem). Aztán jön a gyanta, nekem ezen a területen a fehér gyanta jött be, mert az érzékeny területekre van kitalálva (ha a kék gyantát használom ott, akkor pöttyös lesz utánna egy napig a karom). Ha készen vagyok a karommal, akkor babaolajjal a véletlen fennmaradt pár gyantapöttyöket leszedem és végül ilyen bőrnyugtatós krémmel lekenem a kezem.:)

Lehet nem kell mindnekinek mindenféle ehhez, de annak ellenére hogy nekem amúgy nem érzékeny a bőröm, ezek kellenek.:D

2020. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!