Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányként pihés az arcom. De...

Lányként pihés az arcom. De úgy mindenhol. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Leginkább akkor veszem észre ha fénybe a tükör előtt állok. A szám felett és az arcom két oldalánál van leginkább. Ilyen sok kis pihe, de szőkék, és csak fényben látszanak. Nem zavar, csak félek hogy nyáron a napfénybe másoknak is felfog tűnni, és igénytelennek fognak tartani, és a fiúktól is félek hogy majd piszkálnak miatta. Borotválni nem szeretném az arcomat. Esetleg hagyjam így? Vagy valami tippet örömmel olvasnák :)

20/l


2020. ápr. 19. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Sőt, rengeteg nőnek sötétebb színű szőrszálak is vannak az arcán. A bőr mindenhol szőrös, legfeljebb néhol olyan gyengén, hogy alig látszik. Amíg csak piheszőr van, nem fogják észrevenni se mások. Más emberek nem nézegetik olyan közelről, és részletesen az arcod. Messzebbről nézik, és egészében. A pasik se fogják észrevenni. Ha tetszel egy pasinak, nem a pihéket fogja figyelni.
2020. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, másnak nem tűnik fel az ilyen, csak neked, nem éri meg rajta parázni.

én amúgy borotválom az egész arcom már jó ideje, mert pihék nélkül sokkal szebben ül rajta a smink, de ha nem sminkelnék, nem érdekelne. drogériában kapható ilyen egy pengés arcra való borotva, többet árulnak egy csomagban, nem egy nagy összeg, ha érdekel, próbáld ki. nem erősödik a szőr a borotválástól a tévhitekkel ellentétben, szóval nem kockáztatsz semmit.

2020. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked az arcomon van egyetlen egy szőrszál, ami van olyan vastag, hogy az ujjammal ki tudom tapintani és érzem hogy bök. Szemöldökcsipesszel mindig kihúzgálom. :D Pihék nekem is vannak, de kb. rá kell cuppanjak a tükörre, hogy észrevegyem őket. Jól teszed hogy nem borotválod, láttam már olyan, aki a sok arcszőrtelenítéstől pont az ellenkezőjét érte el, és olyan borostája volt mint egy férfinak. Fény ide-oda, nem fog az látszódni sehogy se, az enyém barnás, mégse lehet észrevenni. :)
2020. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész testünket apró lanugo(pihe szálak) borítják, legyen az nő vagy férfi.

Van akinek egyénileg hosszabb vagy sötétebb. Akinek erős és sötét a haja, annak nagy valószínűséggel a szőrzete is erősebb. Nem érdemes vele foglalkoznod! :)

Én a bajszomat szoktam gyantázni magamnak.

2020. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak az arcod olyan, hanem a tested minden része ami amúgy szőrtelennek tűnik. Ez a normális, ne csinálj vele semmit?
2020. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkinek olyan, nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani. Ha nagyon zavar, kíméletesen és óvatosan, megfelelő eszközzel le lehet borotválni, amitől a közhiedelemmel ellentétben NEM fog megerősödni a pihe.
2020. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt 1x egy barátnőm neki pihés volt a "bajusza". :D Egyáltalán nem volt zavaró és nem is volt sötét a szőr,nem foglalkozott igazán vele, mert minek? Meg amúgyis nagyon közelről látszott csak. 26/F
2020. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ember mindenhol pihés, a tenyerét és a talpát leszámítva.
2020. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Marylin Monroenak is pihés volt az arca, ő kifejezetten szerette, úgy vélekedett róla, hogy szebben tudott csillogni tőle az arca a napfényben😉😘
2020. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!