Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a...

Szerintetek jól állna a fekete haj?

Figyelt kérdés

Természetes:

[link]

[link]


Pár éve be volt színezve sötétbarnára, de inkább feketének hatott, viszont akkor sokkal rövidebb volt aztán kikopott (ez nagyon rossz kép de csak ez volt):

[link]



2020. ápr. 20. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Az eredeti hajszined pont jo, ennel sötetebb ne legyen.

Nagyok fiatal(nak tünsz) vagy, nem all jol a fekete haj, tul durva arcvonasokat csinal.

2020. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
24 vagyok. igazában nem teljesen feketére gondoltam, csak nagyon sötétbarnára, talán azt természetesebbnek hatna, de nem tudom. kb 15 évesen volt igazi fekete, de akkor igazi emo korszakomat éltem, úgyhogy az mindenhogy rossz lett volna u_u
2020. ápr. 20. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, azt hittem kepek alapjan, hogy olyan 16 lehetsz xD

Ettöl függetlenül szerintem sötetebb ne legyen, mert nagyon morci, komoly arcot csinal.

Most en is azon vagyok, hogy a sötet hajamat kicsit vilagositsam, mert amugy is hypo a böröm jelenleg, meg nagyon szigoru igy az egesz arcom.

Ahogy nalad is ezt latom.

Elsö voltam

28/N

2020. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a természetes színed nagyon szép és az annál sötétebb annyira nem áll jól.
2020. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem gond ^U^ Igen, én is attól tartok, hogy csak keményítené a vonásaimat, csak néha unom a jelenlegit, világosabbat meg nem szeretnék - egyszer volt szőke, de azt kb 3 napon belül visszafestettem, annyira nem volt jó.
2020. ápr. 20. 12:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, a sotet nagyon ciganyos, a termeszetes viszont jol all.
2020. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha unod, akkor próbálkozz az ombre hatással vagy a baleyage-zsal, tegyél bele színes, szőkébb vagy vörösesebb tincseket, stb. Nem kell nagy váltásokban gondolkodnod, ezekkel is feldobhatod.
2020. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan álmos tekinteted van.
2020. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt többször hallottam, hogy úgy nézek ki, mint aki be van állva. Az álmos közelebb van a valósághoz.
2020. ápr. 20. 16:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Cuki az ágyad. :D

Szerintem maradj a természetes hajszínednél, az jobban mutat mint a sötétebb. A full fekete meg amúgyis nagyon öregít szerintem. 26/F

2020. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!