Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a hajam egy...

Floravagyok06 kérdése:

Mit csináljak ha a hajam egy szénakazal? hullámos, szinte göndör barna hajam van, és szárítás után kb három napig kezelhetetlen. Mindennel próbálkoztam már, de a hajszárító teljesen tönkreteszi. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én hajam göndör alapjában véve, de amikor hajszárítózóm mosás után akkor szintén egy szénakazal. Nekem ami bevált, hogy megmosom ügyelve hogy ne gubancolódjon össze és nem fésülöm ki. Le hajolok, és a tenyeremmel fel le csinálom. Igy hagyom megszáradni.

2020. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg hajmosás után megfésültem nekem is olyan volt de mióta nem fésülöm ki sokkal szebb
2020. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána a göndör haj kezelésének. Diffúzorral nem lesz szénakazal fejed.
2020. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg facebookon a magyak göndör közösség csoportot. Megfelelő termékekkel hétről-hétre szebb lesz a hajad! :)
2020. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!