Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mi a fejbőrömön?

Ez mi a fejbőrömön?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom, hogy ez normalis e de eleg furcsanak tunik, mintha valami holyagszerusegek lennenek es mellette talan szaraz is lenne foltokban.


2020. ápr. 20. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Átlagos körülmények között azt mondanám, oké, nem akarsz utazgatni az orvoshoz, azért ide irod ki a kérdést, random, szakértelemmel nem rendelkező válaszolóknak. De jelen helyzetben abszolút nem értelek.


Hetek óta számtalanszor elhangzik a médiában, kifejezetten a bőrgyógyászokkal kapcsolatban, hogy elkeztek online rendelni a járvány miatt. Elküldöd a fényképet, és megpróbál diagnosztizálni - egy ORVOS.


Miért ide teszed akkor fel, ha ugyanezzel az erővel egy bőrgyógyásznak is elküldhetnéd???

2020. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat en nem igazan olvasom a hireket. Foleg most, nem igazan vagyok kivancsi erre a panikkeltesre igy ez is kimaradt. En otthon maradok es a szeretteim is ez a lenyeg. Egyebkent itt is lehet jo valaszokat kapni pl: ha valakinek ugyanilyen problemai vannak/voltak.
2020. ápr. 21. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Csak én nem értem, hogy mit kell nézni?
2020. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!