Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gillette Mach 3-as borotvanyél...

Gillette Mach 3-as borotvanyélre jó a Mach 3 Turbo betét?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 18:24
 1/4 rocker nemzedék válasza:
Szia, persze, én mach3 start nyéllel használom :)
2022. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. :) Igen, valóban jó volt. :) Bár én úgy vettem észre, mintha a Gillette egy kicsit gyérebb pengéket gyártana manapság, mint kb. -10 éve. De lehet, hogy az arcszőrzetem lett erősebb ezalatt az idő alatt, aztán azért kell 4-5 használat után pengét cserélnem. :D
2022. ápr. 16. 06:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, ezt jól megfogalmaztam. *Ez idő alatt* inkább. :D
2022. ápr. 16. 06:38
 4/4 rocker nemzedék válasza:
Igen, ezt én is tapasztaltam. Eddig a proglide power-t használtam, és kb egy hónapot bírt ki, ha nagyon erőltettem. Át váltottam a mach3 turbóra, és több mint egy hónapja az első pengét hadználom. Nem vesztett sokat a hatékonyságából, pedig rendesen kihasználom, az arcomat és a hajamat borotválom egyben két naponta.
2022. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!