Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan válasszak arckrémet,...

Hogyan válasszak arckrémet, ha mindenféle bajom van a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Nagyon száraz típusú a bőröm, de megis pattanásra hajlamos, mitesszereim állandóan visszatérnek. Pigmentfoltos, amiket szívesen eltüntetnék. Mély ráncok vannak a szemem alatt, tehát ránctalanító funkció sem ártana.


Most ilyenkor mit csináljak, válasszam ki a leggázabb problémát?


2020. ápr. 20. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:
És mindehhez nagyon érzékeny, pirosodásra hajlamos (ekcémás, allergiás vagyok, illatanyagokat sem bírom)
2020. ápr. 20. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Hűha, hát először is szerintem ennyi minden nincs meg egy krémben, mindenképpen több különbözőt használnék a helyedben.

Mivel érzékeny a bőröd azt írtad, mindenképp 100% vegán terméket használnék.

Ha egy márkát kéne mondanom a The Body Shop-ot ajánlanám. Nem olcsó, de nagyon minőségi termékei vannak.

Nézzük sorba.

Szaraz arcra náluk a legjobbak az e vitaminos termékeik. Van belőle nappali arckrém, géles krém, éjszakai is.

Kifejezetten pigmentfoltokra van kifejlesztve a drops of light termékcsalád, ebből is van több féle.

Illetve a szemkörnyéki ráncokra is találsz náluk megoldást

Én ezt a 3 fajta kencét használnám a helyedben.

Ha a honlapjukra ràmész, külön rákereshetsz a bőrproblémákra, és kiadja a találatokat. Illetve megtalálod a termékleirást, és egy csomó véleményt is, hogy bevált vagy használt-e :)

2020. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét Uriage, Bioderma es LaRoche Posey termékek között. Mindháromnál van kifejezetten kipirosodásra hajlamos érzékeny bőrre való arcápoló,de olyan is ami a pigmentfoltokat is kezeli. Állítólag nagyon jók.
2020. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia 😊 Nekem nagyon száradékony a bőröm. Kipróbáltam a Nívea q10 plus c vitaminos bőrfeszesítő testápolóját, és nagyon meg vagyok vele elégedve, feltöltötte az arcbőröm, a száraz testem már nem szárad ki, feszesebb is a bőröm szebb mindenhol, a szemem alatt is feltöltötte nedvességgel az egész arcom,eltűnt a csúnya karika is! 😊

Még nem próbáltam ki de van nekik arcmaszkjuk, arckrémjük is ugyanebben a kiszerelésben, nagyon ajánlom neked is 😊

2020. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon érzékeny a bőröm, és mostanában éjszakára egy házi készítésű krémet használok. Pár összetevőből áll csak, kókuszolaj az alap, de ezen kivul az enyemben van kakaovaj is, illetve shea vaj is, de ezek elhagyhatok. A neten rengeteg fele-fajta ilyen receptet találsz. Es bar eloszor kicsit dragan hangzik, ezek az alapanyagok nem korulnek sokba, es legalabb tudod, hogy minden, ami a kremben van teljesen termeszetes. Elkesziteni szerintem 30-40 perc alatt lehet nagyjabol.
2020. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aloe vera. oszt viszlát. nem kell krémezni, ez nem valami kötelező dolog. inkább válassz valami természeteset. a pattanásra teafaolaj nagyon jó. a pigmentfoltokkal személy szerint nem tudom, mit kezdj, a ránctalanítótól viszont nem fognak elmúlni a ráncok. ez lehúzás amúgy, az egész szépségipar.
2020. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hú, jó pár válaszolónak fogalma sincs az érzékeny bőrről :) Nivea alapból tiltólistás, mivel tele van allergén illatanyagokkal. Teafaolaj szintén, az én arcom valószínűleg begyulladna tőle.


Ne használjak semmit, szuper ötlet.. Csak épp olyan száraz, hogy cafatokban hámlik :D Azt hiszem nem kérek itt többet segítséget :D

2020. ápr. 28. 10:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Olajokat nem szívja be a bőröm. Vízhiányos, nem lipidhiányos
2020. ápr. 28. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!