Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mennyire roncsolja a...

Ez mennyire roncsolja a hajamat? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Kb hátközépig érő, hosszú,néha hullámos, dús, szőkésbarna hajam van. Hajat mosni heti 1× szoktam (vasárnap) és normálisan: sampon, balzsam + bolti hakpakolás (általaban ricinus olajos). Hajmosás után a hajamat törölközőbe csavarom, és úgy hagyom kb 30 percig. Aztán a hajamat hagyom a levegőn 90%-ig megszáradni (ez kb 2 óra nekem), utána hajszárítóval kb 10 perc alatt megszárítom (körkefét használva). 2-es fokozaton szoktam szárítani a hajam, utána pedig hideg levegőt fújok rá. Ha már kezd zsírosodni a hajam akkor szárazsampont, vagy ha az nincs hintőport használok. Hajat vágatni kb fél évente szoktam, és akkor is csak a töredezett végeket. A hajamat már 4 éve nem vasalom (előtte hetente vasaltam a hajam), és csak akkor göndörítem ha van valami esemény. (Egyébként szoktam copfba, kontyba lenni/aludni.)

Ez így mennyire károsítja a hajam? Gyakrabban kéne hajat vágatnom / többet? Más hajpakolást használjak? Hajszárítot inkább felejtsem el?

Köszönöm előre is a segítséget



2020. ápr. 21. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hajszárítás elött nem szoktál hővédő sprayt használni azt csináld meg hajgöndöritéskor is. Más szerintem jó. Ha elöbb törik a hajad akkor elöbb is vágasd ezt még hozzá tenném.
2020. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!