Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőporral lenövésnél?

Szőkítőporral lenövésnél?

Figyelt kérdés

Sötétbarnából szeretnék világosabbat.


Szőkítőpor + 9%-os oxi.


Utána pihentetni jó pár napot és szép szőke festékkel rámenni.


Nos, a szőkítésnél hagyjak el 2-3 cm-t a hajtőtől és utólag fejezzem be ott? Kb. ennyit van lenőve a festék. Vagy mehet nyugodtan telibe az egész?

Előre is köszönöm! 🙂



2020. ápr. 21. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem szőkítenék otthon, fordrász segítsége nélkül. Nagyon el lehet rontani. Mindenkinek más a haja teksztúrálya. A fodrász ezt felismeri.

Azért mondom ezt mert akár le is ègetheted a hajad a szőkítő porral. Nézz utána youTube-on nem szeretnék linkeket küldeni,mert le veszik a válaszom a gyakorikerdesek-ről.

2020. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha lenne lehetőségem, és pénzem, biztos profi fodrásszal csináltatnám. Am a barátnőmnek pont a fodrász cseszte el. Erről ennyit.


Meg ha annyira lehetetlen itthon, nem árulnának kiskereskedelemben szőkítőport. Na mindegy, amúgy is csak 2-3 árnyalatot szeretnék.

2020. ápr. 22. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit késői a válaszom, szerintem a mix amit leírtál jó lehet, de lehet ha egyszer el kellene menned a fodrászhoz és amikor ő csinálja meglérdezed hogy mit használ. Utána kis gyakorlással már otthon is tudod úgy mint a fodrászok csinálni.


És csak röviden annyit, hogy a hajadat nem kell pihentetned lényegtelen várni. Nincs neki semmilyen belső szerve ami miatt pihentetni kéne. És mint a köröm az is “elhalt” (Nem vagyok otthon az ilyen biológiai/orvosi kifejezésekben, de remélem valamennyire érthető mire gondolok)


Remélem csini lesz a hajad és olyan amilyet szeretnél 😊

2020. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!