Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mozgáskorlátozott betegnek...

Mozgáskorlátozott betegnek aki fekszik ki dőrzsőlődik a haja?

Figyelt kérdés
Hosszú hajat szeretnék ,de sokat fekszem majdnem egész nap. Ki dőrzsőlődik a hajam? Vagy lehet hosszú hajam?

2020. ápr. 21. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Szia, lehet hosszú hajad természetesen, viszont ápolnod kell hozzá a fejbőröd is és a hajad egyben.

Mégpedig hajbalzsammal.

A Kallosnál(fodrászkellékes bolt) lehet kapni jó balzsamokat én a cserryset szoktam venni már vagy 3 éve és nagyon szépen ápolja selymesíti a hajam nem is drága.

Balzsam mellé mindenképpen kell egy hajmaszk is, én a gaarniertől a papayás hair foodot szoktam venni, kiválóan ápolja afejbőrt és a hajad feltölti élettel.

Sampomból a gaarnier kókuszosat sampont ajánlom, mert ápolja a fejbőrt szintén😊

Ha ezeket mindig megcsinálod hajmosáskor nem lehet gond!

Összefoglalva kell egy balzsam, egy hajmaszk, és bármilyen hajvitamin.

Fontos a belső táplálás is bármilyen vitaminnal.

Hozzáteszem nagyon fontos a pozitív gondolkodás is, a nyugalom, meditálj is akár, a képzelet ereje is sokat segít, gondolod azt hogy a te hajad igen is nő igen is dúsul már ebben a pillanatban is, percről percre csak erősödik, a gondolat ereje továbbitja ezt az információt amit képekben vagy szavakban mondasz vagy küldesz az agynak, az agy pedig a szervezetnek továbbitja, és munkálkodni is fog rajta! Szeress és hidj benne erősen hogy a te hajad igenis nő! 😊

2020. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel kontyba néha.
2020. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván ez a hajmonőségedtől is függ. Nekem gyenge a hajam, és már egy 2 hétig tartó influenza alatt is fájdalmas és kikopik. De a mozgássérült családtagomnak, aki többnyire feküdt, sose kopott ki, mert erős szálú, dús haja volt.
2020. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!