Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit szólnátok férfin, egy...

Ti mit szólnátok férfin, egy hosszú vérvörös hajhoz?

Figyelt kérdés
Hozzá elegáns metál stílus.

2020. ápr. 22. 23:45
 1/8 anonim válasza:
61%
Furcsa lenne. Sőt inkább szörnyű, ha őszinte vagyok. Ne haragudj, ha ezzel megbántottalak.
2020. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemharagszom, a hosszúhajra is ezt mondják páran, de szerintem dögös, ésnagyon adja :D
2020. ápr. 22. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint ez? [link]


Szerintem nem rossz, de elég könnyű igénytelennek lenni vele.

2020. ápr. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem jo szuper,nem a megszokott, egyen ferfi hajszin,hajvagas
2020. ápr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 igen csak sötétebb árnyalat.
2020. ápr. 23. 07:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon kíváncsi lennék rá.

De milyen az elegáns metál stílus? Mondjuk egy koponyás felsőhöz felveszel egy öltönyzakót?

2020. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú és vörös (a tökéletes vér/borvörös még kísérletezés alatt) viszont fiún még nem nagyon láttam szóval azért megbámulnám de metál stílussal működhet a dolog.
2020. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A festett vörösek nekem nem tetszenek. De ha eredeti, akkor lehet szép. Hosszúságról pedig max állig érő lehetőleg felnyírt úgy még okés, ennél hosszabb már nem tetszik se fiún se lányon.
2020. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!