Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipattogok a pattogatott...

Kipattogok a pattogatott kukoricától pedig magyon szeretem. Nincs valami bevált módszere valakinek arra hogy ne pattogjak ki tőle?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez nem így működik

kicsit tudsz rajta javítani, ha jobban odafigyelsz az arcápolásra, de ha egyszer te a kukoricától kipattogsz és azt eszel, akkor ezen nem fog változtatni semmilyen krém, lemosó vagy szérum

nem azt mondom, hogy soha többé ne egyél, de próbálj meg ritkábban és kisebb adagot enni és kis mennyiségben talán nem okoz problémát

vagy esetleg próbálj meg natúr popcornt enni, mert simán lehet, hogy nem is a kukoricával van a baj, hanem a sok só és hozzáadott aroma a hibás

2020. ápr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egyél kacsas ültet , akkor nem pattogsz hanem ülsz.
2020. ápr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szotyi ilyen, sajnos ezen nem nagyon lehet változtatni, egyél olyankor, ha utána pár napig nincs fontos jelenésed sehol :)
2020. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyél mondjuk havi 1x. én minden ilyesmitől rügyezek, szóval mérséklem (mogyoró, dió, popcorn, chipsek, csokik...). csodaszer nincs, ha egy mód van rá kerüld. ha már kirügyeztél, ajánlom a teafaolajat.
2020. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!