Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így is fog vékonyodni a hajam...

Így is fog vékonyodni a hajam vége, vagy jelentősen csökkenni fog a töredezés?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon elvékonyodik, letörik a hajam vége. Minden nap vasaltam a hajam. Használok hővédő sprayt és hajolajat, de így is elvékonyodik, törik a vége. Levágattam az elvékonyodott, töredezett részt, és maximum havi kétszer fogom vasalni a hajam. Szeretném megnöveszetni. Nem festetem a hajam. Most mellig ér, és derékig érőt szeretnék. Sokaktól hallom, hogy nem teszik ki a hajukat magas hőfoknak, és mégis töredezik a hajuk. Ezt szeretném valahogy elkerülni. Hajolajat és hővédő sprayt szárítás során továbbra is fogok használni. Esetleg szedjek valamilyen vitamint? Az mennyire segít?

2020. ápr. 23. 08:23
 1/3 anonim válasza:

Ha a hajaddal a töredezésen kívül nincs akkora baj, akkor én még vitamint nem kezdenék el szedni, viszont hogyha nagyon hullik akkor már lehet meg kéne próbálni, csak nem egy erős vitamint.

Nekem derék alá ér a hajam, és nekem is a hőre kezdett el töredezni csak én hajgöndörítőt használtam.

Én minden reggel befújom a hajam végét, ami direkt a hajvég ápolására van töredezés ellen (schwarzkopf márka).

Hővédő spray ide vagy oda, a mindennapi vasalás nagyon megterheli a hajat, szerintem ha ezt csökkented, már látni fogod a változást.

Remélem tudtam segíteni, és sok sikert a hajnövesztéshez :)

2020. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit szedni. Az nagyon jó, hogy nem fogod vasalni. Akármit is teszel rá, az nagyon megviseli. Úgyhogy biztosan szebb lesz ezután.

Én csak hajvégápoló olajat használok minden mosás után. Persze egy idő után így is kell vágni a végéből. De szerintem ez normális.

2020. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2020. ápr. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!