Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy amikor pl...

Miért van az, hogy amikor pl a dmbe megveszek egy parfumot eloszor nagyon budos alkohol szaga van, es csak jopar hasznalat utan lehet erezni a joillatot?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerre fujas utan kell megszagolni, hanem fujas utan varni kell par masodpercet, es arra elillan az alkoholszag
2020. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze de ennek nem volt tesztere es megvettem (pink sugar) magamrafujtam vartam de csak alkoholszag jott. Elvileg edes vanilias cukorillatunak kene lennie.remelem nem romlott. Multkor vettem egy police parfumot aminek volt tesztere es azon isteni mezes illata volt, ezert megvettem es ugyanigy volt hogy csak napok utan lehetett erezni az illatat azota ful mezes illata van. Lehet hogy azert meg sokaig allt egy helybe?
2020. ápr. 23. 16:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Romlott nem lehet ugye?
2020. ápr. 23. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezz ra a checkfresh.com oldalra, ott meg tudod nezni
2020. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy olcsobb parfümöknel normalis, hogy alkoholosabb az illata, mint a dragabbake.
2020. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!