Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok hogy...

Hosszú hajú lányok hogy hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Hosszú mell alá érő hajam van amit imádok de nehezen tudom formázni. Legtöbbször fel van kötve vagy kontyolva van. Ha kiengedem egy idő után idegesít és szintén felkötöm. Ti mit kezdtek vele?

2020. ápr. 23. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször kiengedve hordom. Ha már kezd zsírosodni, vagy meleg van, akkor csattal felcsatolom, vagy befonom.

Otthon inkább csak összefogom a hajam, nyáron pluszba felcsatolom.

2020. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Derék alá erő, hamvasszőke hajam van,mivel megfelelően ápolom,mindig pihepuha,fényes,jó a tartása:)) általában vagy kivasalom,vagy felcsavarom nedvesen kontyba,úgy szárad meg,így lágy hullámos lesz. Én imádom kibontva hordani,csak sporthoz fogom fel,vagy néha csinálok bele valamilyen fonatot
2020. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Kiengedve, ha nagyon útban van és sport közben kontyban.
2020. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször vagy simán kiengedve, vagy egy részét felkötöm a tetején lófarok-szerűen, míg a többi része ki van engedve. Van, hogy az egyik (vagy mindkét) oldalon az elölső tincset hátracsavarom, és eltűzöm hullámcsattal. Van, hogy ugyanezt olyan verzióban csinálom, hogy a tincset be is fonom.

Néha az egész hajamat befonom (egy vagy két fonatba) halszálka fonással.

Egyébként egyenes vagy hullámos a hajad? Mert azzal is szórakozhatsz, hogy kivasalod vagy behullámosítod/begöndöríted, így nem lesz mindig ugyanolyan.

2020. ápr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vékony szálú inkább egyenes hajam van. Legtöbbször behullámosítom hogy volument kapjon vagy tupírozom picit az alját. Egyébként én is elől a felét felkötöm vagy elfonom, eltűzöm. Az zavar ha az egész ki van engedve és a szemembe lóg folyton, de egy idő után az egész zavar és felkötöm mindet.
2020. ápr. 24. 07:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Alapból kiengedve (a homlokom fölötti részt hátra szoktam gumizni), ha sportolok, takarítok, kertészkedek vagy csak simán idegesít akkor felkontyolom.
2020. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ha csak simát ki va engedve nem tudom elviselni.Az en hajam dús és világos barna a vége meg kicsit szőkésebb.En álltalában úgy szoktam csinálni hogy ki va engedve és egy tincs fel van kötve belőle vagy simán fel van kötve.En vasalni is szoktam mert máskülönben nagyon dús és zavar.
2020. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sporthoz, zuhanyzáshoz, főzéshez, takarításhoz össze van fogja, egyébként kiengedve hordom.
2020. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Derékig érő hajam van és copfban vagy befonva hordom, ritkán kiengedve.
2020. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször az elöl levő részt (ami fufru lenne) hátrafogom gumival.
2020. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!