Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített haj ledobja a...

Szőkített haj ledobja a hennát? Roncsolt hajon tényleg segít a henna?

Figyelt kérdés

Szőkített hajam van és a barna melírt pl. teljesen ledobta. Viszont a hennáról azt olvastam, hogy ez egyáltalán nem kopik és nagyon nehéz leszedni. Szőkített hajról se kopik le?


Világos szőkére szívattam le a hajam, majd pár hónapra rá voltam olyan hülye, hogy kipróbáltam egy kimosható színes hajfestéket, dehát 2 hónap után se jött ki... Szóval elmentem fodrászhoz, leszívták megint a hajam és most sokkal gyorsabban törik, mint előtte, pedig meg szeretném növeszteni. A hennáról azt olvastam, hogy réteget képez a hajszálak köré, és kb. lerobbanthatatlan. Vagyis ez azt jelenti, hogy nem is töredezne a vége? Ha a következő vágás után befestetném rendes hennával, akkor az megoldaná a problémámat? Nem törne tovább és meg tudnám növeszteni szép hosszúra? Úgyis mindig ki akartam próbálni a vörös hajat.


2020. ápr. 23. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

azt a fodrászt kerüld el messzire


henna nem fogja befogni a hajad, a festéket meg hajfesték eltávolítóval és nem szőkítő porral kellett volna leszedni


amit most tudsz csinálni, hogy a töredező réteget levágatod illetve egy olaplexes kezelést valami profinál, ha vállalja, talán meg lehet próbálni

2020. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!