Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek kissé szárazabb a...

Akinek kissé szárazabb a haja, mivel végzi a hajápolást illetve mit használtok fejbőrre?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 07:25
 1/8 anonim válasza:
Kókusz olaj a hajvégekre 😊 de mehet a tövekre is nyugodtan, haj mosás előtt kB fél órával felkenni aztán kimosni, és a végére én szárazon is teszek és egy igazi csoda nekem nagyon bevállt!
2020. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Juj, bocs, az kimaradt, hogy a kókuszolajra sajnos allergiás vagyok! 😞
2020. ápr. 24. 07:44
 3/8 A kérdező kommentje:
És mivel mosol hajat?
2020. ápr. 24. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hajmosáshoz mindig mást használok de ami segített rajta az a Garnier Papaya Hair Food volt. Nagyon száraz volt a hajam meg töredezett is meg minden baja volt de az bevált.
2020. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És mennyi idő múlva hatott?
2020. ápr. 24. 08:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem már egy használat után is sokkal puhább lett de 1 hónap után már telejesen gyönyörű lett a hajam. Nedves hajon szoktam hagyni 10 percig és lemosom de néha száraz hajra a hajvégekre.
2020. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Wu2 tojásos sampon kell neked.
2020. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6. Köszi! 😃


7. Az milyen, neked jó volt, már próbáltad?

2020. ápr. 24. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!