Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszra nyírás karanténban...

Kopaszra nyírás karanténban jó ötlet?

Figyelt kérdés
A férjem pár éve emlegeti, hogy nagyon tetszene neki, ha tüsi hajam lenne. Gondolkodom az ötletén egy ideje. Most felvetette, hogy karantén van úgyis, mi lenne, ha legépelné a hajam. Hajlok rá, de még megkérdem, aki nőként tüsi vagy kopasz és megbánta?

2020. ápr. 25. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
milyen hosszú most a hajad? te is szeretnéd vagy csak a férjed? mi lesz ha 1-2 hónap múlva véget ér a karantén?
2020. ápr. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki azt is megbánja ha 5centit vágat a végéből, van aki meg azt se ha nullással lenyírja a haját meg a szemöldöke felét. Neked kell tudni, hogy mennyire vagy bevállalós. Mi nem ismerünk.
2020. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak is akkor, ha te is szeretnéd. Tudom csak haj, meg visszanő, de ha utcára mész tuti meg fognak nézni. Meg lelkileg is megterhelő lehet, főleg ha eddig hosszú hajad volt. Azért ne menj bele, hogy a férjed öröme meglegyen, hogy valakit kopaszra nyírhasson, ha te nem vagy benne 1000% biztos, hogy ezt akarod.
2020. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Csak ha eddig is rövid volt.
2020. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon megfogott bánni.

Nőnek undorító a kopasz. Ha most nem gondolod úgy majd le vágás után rá jössz ha mindenki megnéz.

Illetve a karantenos hülyeséget elkéne felejteni semmi ilyesmi nincs

2020. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha komoly lenne a kérdés, akkor azt mondanám, hogy vágjatok bele.

De szerintem ez csak egy hajfétisesnek a kamu kérdése, aki így próbálja kopasz nőkkel felvenni a kapcsolatot. Akadt már nem egy hasonló a témában.

2020. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eddig is rövid volt a hajam. Pár cm hosszú. Nem fenékig érő hajat tolt le. Fél cm-est csinált. Eleinte nagyon szokatlan volt, anyukám is sokkot kapott, de nem bántam meg. Nagyon karakteres tőle az arcom. A párom vadul érte.
2020. ápr. 28. 23:54
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy! A nőisséged a hajadban van!
2020. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Tetszik azóta is? Én már a karantén előtt is hetente nullásra nyírtam a hajam, imádom így. 25/N
2020. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Fúj
2020. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!