Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik szebb?

Szerintetek melyik szebb?

Figyelt kérdés

Fekete haj kék szemmel

Vagy szőke haj kék szemmel?

Kérlek,indokoljatok meg, hogy miert tetszik avagy miert nem tetszik valamelyik.



2020. ápr. 25. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szép. Fekete hajjal kicsit egzotikusabb a kék szem. De nekem személy szerint a szőke jobban tetszik.
2020. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyik sem tetszik, mert utálom a kék szemet.
2020. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szőke-kék kombó nagyon barbie babásan hat, annyira nem tetszik. De persze sokaknak mégis összhangba van a kettő és nagyon szépek.

De a fekete-kéket választanám. Sokkal kontrasztosabb, és valamiért azt jobban preferálom.

2020. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a fekete haj - kék szem a személyes kedvenc. Ahogy mondták, egzotikusabb, kontrasztosabb. Illetve eleve kedvelem a sötét/fekete hajat és a kék szemet is külön is, de egyben a tökéletes.

(Viszont csak azért, mert sokaknak ez tetszik, senki ne fesse be a haját, pláne ne vegyen kék kontaktlencsét. A festék nagyon roncsolja a hajat. Akkor már inkább legyen szőke vagy akármilyen, de szép fényes, egészséges az a haj!)

2020. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete, de inkább nagyon sötétbarna vagy valami természetes fekete, nem ez a paróka jellegű festett fekete. Azért, mert általában nem tetszik a szőke haj.
2020. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szőke-kék,de azért mert én is ilyen vagyok,és szeretem:)) amúgy nem vettem észre,hogy másoknak ne tetszene
2020. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

I. szabaly: szemszin nem szamit a valo eletben, a szin nem kreal vonzalmat, csak a szem alakja, illetve a szemkornyezet, a szin csak fotokon szamit, de a szaporodasi motivaciot nem dobja fel a szemszin.


II. szabaly: a hajszin nokent mindegy (talan a vilagosbarna a legnyerobb, ha mindenkepp muszaj valamit mondani), ha ferfi vagy akkor lehetoleg sotetbarna, az krealja a legnagyobb vonzalmat altalanosan.

2020. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!