Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbeszéltem a crushommal egy...

Megbeszéltem a crushommal egy találkozót, szeretnék nagyon tetszeni neki. Milyen tippet ajánlotok? Van valami tiszítókúra amitől kicsit jobb alakom lenne? Most kicsit pattanásos vagyok, mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Milyen ruhába érdemes menni? És hogy kell csinálni hogy jól sikerüljön a randi? Leginkább a tisztitókúrára vagyok a legkíváncsibb.
2020. ápr. 29. 13:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 évesek vagyunk
2020. ápr. 29. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

18 évesen ideje felnőni és nem crushnak hívni egy fiút. Egyébként az mi a fsz? Kiszemelt? Vagy mi?

Egyébként mire a tisztítókúra látványos lenne kéne legalább 2-4 hét. De ha tetszel a crushodnak nem fogja érdekelni hogy tartottál-e tisztítókúrát vagy nem.

2020. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Elozo: es te honnan a heréből tudod, h nem 2-4 het mulva fog vele talalkozni? Meg ha nem tudod, h mi a crush szo, miert hasznalod? Hulye vagy teso.
2020. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyél egészsegesen, mozogj rendszeresen, igyál sok folyadékot és legyen egy alap arcápolási rutinod (lemosó, hidratáló, fenyédő)

Ruhát az alapjan válassz, hogy mi a program, hova mentek. Semmit nem kell csinálni, csak add önmagad és majd meglátod hogyan alakul.

2020. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!