Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki esetleg tud valamit...

Valaki esetleg tud valamit ajánlani zsíros hajra?

Figyelt kérdés
Hajmosási technikák, termékek érdekelnének. Tudom, hogy alapból a tinédzser kor miatt eleve jobban zsírosodik, de ennek a csökkentése érdekelne igazából, mert akár már 2 nap alatt is vállalhatatlanná képes változni. Valószínűleg közrejátszik egy rossz szokásom is, hogy állandóan igazgatom a hajam, és így elől akár másnapra rossz lesz, miközben hátul még teljesen jó. Ha van tippetek, hogy erről hogyan tudnék leszokni, akkor azt is írjátok meg légyszi!

2020. ápr. 29. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem most hogy karanten van probald kitolni a hajmosasokat mert nem tesz jót ha gyakran mosod mert csak zsírosabb lesz egy idő után. Én is most lassan 2 hete nem mostam de még nem is olyan vészes. Amikor meg el kell menni otthonrol akkor almaecet. Hajmosas után vízzel hígítva es nem kell lemosni. Meg a head n shoulders talán a legjobb sampon vagy patikai sampon.
2020. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbálj a lehető legkevesebbet hajatmosni, az almaecet is jó(ezt az előző válaszoló már írta), mert annak szárító hatása van. A lehető legkevesebb terméket használd a hajadra, én például most így a karanténban nem használok balzsamot, mert a túl sok a balzsam és hajápoló elősegíti a zsírosodást. Ha már zsíros a hajad a kontyok a lófarkak, hajpántok szépen eltakarták és még divatosak is. Plusz a hintőpor is jó. Csak szórd a tenyeredbe és oszlasd el a hajtöveiden meg ahol zsíros, ee arra vigyázz, hogy ne maradjon sehol fehér. Samponból én a zöldteás akár tudom ajánlani nekem az vált be, ha más samponnal mosom meg 2 nap alatt zsíros lesz, de a zöldteás sál 1 hétig is kibírom.
2020. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm szépen!
2020. máj. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!