Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lehetséges, hogy a bőröm...

Az lehetséges, hogy a bőröm hozzászokott a testápolóhoz és nem használ már ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Egy éve veszem ezt és az elején nagyon jó volt, de most meg alig valami változás, semmi... Nem használtam minden nap..


Extra száraz bőröm van, nagyon durva, főleg a könyökem, térdem, feketr, durva, krokodil, érdes bőr. Máshol meg cserepes és porzik rendesen... Meg ekcéma ugye...


Még ajánlgattam másnak is, de nekem már nem használ, valami újat kellene...


Nem szeretem a testápolókat, de muszáj... Egy ideig lelksesem kenegetem, de sok megbontott is van, amit nem hasznlátam.


Sokan ajánlották a testvajakat vagy az olajokat is!


2020. máj. 1. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, válts néha másik márkára, ez olyan, mint az ajakápoló meg az orrspray, hogy ha minden nap használod, akkor hozzászokik a szervezet és nélküle egyre rosszabb a helyzet.
2020. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem létező jelenség. Egész egyszerűen ha valamit elkezdesz használni, akkor az elején feltűnő a változás, majd a bőröd a testápoló miatt fokozatosan javul, és nem lesz olyan feltűnő a változás.


De az is előfordulhat, hogy változtattak a krém összetételén, vagy megromlott, stb.

2020. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem javul a bőröm állapota, ugyanolyam száraz, mint mindig előtte, most már hiába kenem vele... Nem használ már ugyanúgy... Hát lehet, hogy régen vettem amúgy... Flakon alja!


Itt nem csak feszül a bőröm, hanem szemmel ltájató csúnya következményei vannak, amin ez eddig segített...


Állítólag arc krém is ilyen...


Legszívesebben semmi ilyen kenvét nem vennék! De most a tedtvajat akarom kipróbálni! Ilyen kék tégelyes Nivea a bőrömnek semmi!

2020. máj. 1. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! En is igy jartam masikra valtottam es jo lett
2020. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!