Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A homlokom tetején a jobb...

A homlokom tetején a jobb oldalt van egy forgóm milyen praktikákkal lehetne azt "eltüntetni"?

Figyelt kérdés

Eddig rövid hajam volt viszont zavart hogy a forgómnál mindig feláll a hajam. Mivel lehetne ezt megszüntetni?

Arra gondoltam hogy egy kicsit megnövesztem a hajam középen hogy aztán el tudjam oldalra fésülni. Van valakinek valamilyen ötlete milyen hajat kéne csináltatnom ahol ez a forgó a legkevésbé látszana?

21/F



2020. máj. 1. 18:20
 1/1 anonim válasza:
Nekem is van egy csomó forgóm, többek közt ugyanott is, ahol neked. Azt tapasztaltam, hogy minél rövidebb a haj, annál inkább érvényre jutnak a forgók, ha hosszabb, a haj, az egy kicsit lehúzza, kisimítja a forgókat. Nekem nincs frufrum, és aszimmetrikusan választom el a hajamat elől, ezzel tudom kiküszöbölni a forgót. Valamint azt is észrevettem, hogy ha frissen mosott, vagy még viszonylag tiszta a hajam, akkor a forgó kevésbé jelenik meg, míg amikor elkezd zsírossá válni, akkor a forgó teljesen átveszi az uralmat. Ha nem tudod/szeretnéd gyakran mosni, száraz sampont érdemes használni, ez segít, hogy ne nyíljon meg a haj a forgónál annyira.
2020. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!