Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen arcmaszkokat használ...

Ti milyen arcmaszkokat használtok normál bőrre ami tenylegesen hidratálja és puha lesz tőle a bőröm?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon érzékeny arcom van és csak az ilyen gyógynövényes vagy esetleg olyan armaszkokat bírja a bőröm ami minimális mennyiségű vegyszert tartalmaz. Az aktív szenes maszkokat se bírja. Valaki esetleg még van ilyen helyzetbe? Aki igen az tudna nekem segíteni hogy neki mik váltak be?

2020. máj. 1. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Minden szart használtam eddig

1,5 hónapja csak vizes patikai lemosót használok, arckrémet se nagyon, mert itthonra nem nagyon kell

Tökéletes a bőröm pedig a kozmetikusom betegsége és a koronavírus miatt 3 hónapja nem voltam kezelésen

2020. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
The Ordinary termékeket javaslom. Mindenre, de tényleg. Nem tartalmaznak a termékeik mindenféle hülyeséget (alkohol, fragrance), csak a fő hatóanyagokat. Szánj rá egy hetet hogy utánakeresel a számodra legjobb opciónak. A deciem oldalán angolul tudnak a chatszobában a gyártók tanácsokat adni, és segíteni. Nagyon olcsóak a The Ordinary termékek, és magyar oldalakról is tudsz rendelni! Pl. Skinsmart, tinamu. A skinsmartnak yt csatornája is van, ők is segítenek szívesen. Én még nem próbáltam tőlük semmit, mert még utánanézek hogy nekem mi lenne a legjobb, de Facebookon is van egy Deciemes csoport kb 100.000 emberrel asszem, és csupa jó dolgokat írnak. De azz vigyázz, hogy minden megrendelt terméknek alaposan nézz utána, mert ezek tömény hatóanyagok, és ha nem a leírás szerint használod, allergiás reakciókat is kiválthat.
2020. máj. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Második válaszolónak igaza van, telejsen egyetértek vele. Egyébként ha van egy jó bőrápolási rutinod, akkor nincs szükséged maszkokra.
2020. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A második válaszolonak nagyon koszonom utana nezek mindenkepp

Mindenki masnak is koszonom remelem megtalalom a tokeletes maszkot magamnak

2020. máj. 2. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a The Body Shop márkát kedvelem. Igau nem olcsó kategória, de még nem csalódtam benne. Minden bőrtipusra van krémjük, és a termékeik 40%-a vegán.

Amit most pelróbáltam ki az minden bőrtipushoz jó, az a mandulatejes zabos maszk. Nagyon diszkrét illata van, és puha lett az arcom tőle. 🙂

2020. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszönöm megnézem azt a maszkot is
2020. máj. 3. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan egy maszk szimplán délután relaxálni is jó, a piros ósszetevöktől kell tartani,egyépként nekem is könyen kipirosodik, dm ben kaphato arcmaszkok közül szoktam valasztani, balea,garniernek szövetmaszkjai is van ami tisztit van ami hidratál.
2020. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!