Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna indigó hajfestékkel mik...

Janefromjerome kérdése:

Henna indigó hajfestékkel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Milyen sötétbarna hajra? Bevált/nem vált be?

2020. máj. 2. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt kell tudni,hogy világosítani nem tud a hajadon. Nekem sötétszőke a hajam,vörösre festem hennával. Milyen színt akarsz elérni? Face-n találsz több hennás csoportot is előtte utánna képekkel,"receptekkel".
2020. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sötétbarna hajammal látszólag alig csinált valamit, pedig mosáskor egyértelműen látszott a vízen, hogy maradt belőle valami a fejemen. Elvileg kékes hollófekete színt kellett volna adnia, lehet, hogy csak az én hajam nem kompatibilis vele. Alkalomadtán megpróbálkozom vele még egyszer.
2020. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 A feketét kétféleképpen is el lehet érni. Ha nem sikerült (gondolom hennával keverve próbáltad egyben),akkor kétlépcsősen próbáld meg, úgy,hogy először 100% hennával fested,és arra a békevert feketét. :)
2020. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én őszülök, látszik a tövénél, a hajam amúgy sötétbarna. Khadi vagy Logona növényi hajfestéket használok (sötétbarnát), amiben henna is és indigó is van (meg más növények). Az ősz szálakat sötét vörösre fogja be, a többi szép csokoládébarna lesz. Az indigó sötétít, és amiatt nem szabad forró vízzel felkeverni a port, mert az elrontja az indigót. Én kézmeleg vízzel keverem, és legalább 3 órát hagyom a hajamon, folpack-kal becsavarva + sapkában. Mikor kimosom, nem mosok samponnal hajat, egy napot várni kell ezzel.

Amióta ezzel festem a hajam, nem ritkul, nem vékonyodik a töve, egészségesebb, sose festeném be normális hajfestékkel már.


A hajnak amúgy lesz egyfajta "mocsár" szaga, ami több mosás után sem jön ki.

2020. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!