Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aloe Forst velemenyek?

Aloe Forst velemenyek?

Figyelt kérdés

Forever Aloe Forst- ről szeretnék véleményeket kérni hogy kinek milyen tapasztala van vele kapcsolatban?

Nekem a homlokon vannak ilyen pattanásszerű gyulladt területek fogalmam sincs mitől jönnek ki de már mindent kipróbáltam. Az ára nem túl olcsó ezért szeretném ha írnátok nekem róla ha van tapasztalatotok.

Előre is köszönöm! ♥️


2020. máj. 2. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is First!

Másodszor: túlárazott MLM-es cucc!

Bármelyik drogériában kapsz hasonló aloe készítményt, töredék áron.


Nem csodaszer - csak az MLM-ügynökök állítják azt!

2020. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz
2020. máj. 2. 11:30
 3/9 anonim válasza:
Én nagyon elégedett vagyok vele, évek óta használjuk a családdal. (Több terméket is, a márkától. Köztük a gélt is, ami véleményem szerint köszönő viszonyban sincs a drogériás géllel az aloevera tartalma miatt) Szerintem a first is megéri a borsos árát, hiszen nem kell az egészet kifújni, hogy eredményhez juss, így sokáig elég.
2020. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hogy ti mire használjátok? :)

Sokaktól hallottam már hogy torokfájásra is nagyon jó

2020. máj. 2. 11:53
 5/9 anonim válasza:
Úgy összefoglalván: Mindenre. Torokfájásra tényleg nagyon jó,hamar lehúzza a gyulladást. De ha valaki szerez egy kis sebet magán azt is másnapra összehúzza. Nyáron napégésre is használjuk.
2020. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Torokfajasra egyebkent csak oblogetni szabad vagy lenyelni is?
2020. máj. 2. 13:48
 7/9 anonim válasza:
Le lehet nyelni. De ha kifejezetten torokfájásra keresel csodaszert ajánlom a biocomtól a grapefruit cseppet. Vírus és baktérium ölő, 1 nap alatt elmúlik a torokfájás (tapasztalat)
2020. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezek az MLM-es cuccok javarészt placebo hatáson alapulnak...


Ha befújod két nap, ha nem fújod be, három nap alatt magától elmúlik a torokkaparás...

Tapasztalat!

2020. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, hasznosak voltak :)
2020. máj. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!