Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi vagyok. Borotválkozás...

Férfi vagyok. Borotválkozás után már pár nap és már nagy borostám van ami NAGYON zavar. Arra gondoltam hogy legyantázom itthol magamnak. Tegyem meg?

Figyelt kérdés

Nagyon fog fájni?

Nem akarok 2 naponta borotválkozni mert már unom. Fájna ha legyantázom?

Már idegesítő..

Így a karantén alatt 2 hete borotválkoztam de már olyan szakállam van mint más férfinak 1 hónap múlva..


2020. máj. 2. 16:19
 1/7 anonim válasza:
21%
Az nem kifejezés, hogy fájni fog. Kb 50-szer kéne legyantáznod, mire eltűnik. És egy férfi hogy néz ki, ha nincs semmi szakálla..
2020. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Hát figyelj, fájni fog az első alkalommal igen (emberfüggő,hogy kinek mennyire), de egy idő után, ha többször csinálod enyhül a fájdalom.
2020. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy? Naná, hogy fájni fog! Inkább fizess be egy végleges lézeres szőrtelenitesre! Max 10 alkalom a kezelés és nincs többé szőr!
2020. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Húzz ki egy szálat csipesszel. Na, olyan lesz, szorozva hárommal.
2020. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár nap?! Nekem már másnapra is "szúrós" az arcom. Két nap múlva már úgy nézek ki, mint valami ősember.
2020. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Nekem ugyan ez!

Másnap már szúr. De 3 nap és már vágni kellene.. De már nehezemre esik!

2020. máj. 2. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
tökmindegy hogy gyanta vagy borotva, ugyanúgy visszanő
2020. máj. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!