Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon puhább (nem annyira...

Az arcomon puhább (nem annyira erős, mint a lábunkon) szőrszálak vannak, lány vagyok, mit kezdhetnék velük?

Figyelt kérdés

Próbáltam a hideg, arc gyantát(a dmből vettem), de abból rengetegeteg kellett elhasználnom, valamint egy ponton kipirosodott, és nagyon viszket is

Kozmetikusok és akiknek van ilyen problémájuk, mit csináljak?


2020. máj. 2. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit azok csak pihék.
2020. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. A megoldás a problémádra: dermaplaning.Ennek pont az a lényege,hogy ezeket a pihéket távolítod el az arcodról,erre vannak olcsóbb és drágább megoldások is. Dm-ben,rossmannam vannak ezek a szemöldökigazító pengék. Én beolajozom az arcom és föntről lefelé haladva szálirányban szedegetem le a pihéket (nem lettem heves,sosem vágtam meg magam,stb) úgy 2-3-4 hetente,ahogy épp sikerül. Szerintem száraz bőrön nem érdemes csinálni,így egyszerre letudom a hidratálást is. Talán Szalay Csenge csinált erről YouTube videót,keress rá,ha érdekel,sok hasznos dolog van benne.
2020. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!