Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők ti mennyit foglalk...

Lányok, nők ti mennyit foglalkoztok a külsőtökkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok energiát fektettek a külsőtökbe vagy van aki abszolut nem foglalkozik ezzel?
2020. máj. 2. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg úgy nézek ki, mint egy vadember, mert nem megyek sehova, így egyáltalán nem foglalkozom a külsőmmel. Egyébként meg a minimum energiát fektetem bele, hogy normálisan nézzek ki, ami sajnos még így is elég sok idő. Nagy ritkán azért feldobok valami jó sminket, ha van elég időm és energiám.
2020. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mármint kicsit furcsán fogalmaztam; a normális külső eléréséhez szükséges energiát fektetem csak bele általában. Bocsi a dupla hozzászólásért.
2020. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az, hogy "energiát fektetek bele" azt jelenti, hogy nincs kedvem, de muszáj? Az edzésbe energiát fektetek, mert utálom csinálni, de az arcápolás pl. nem kerül semmi energiámba, mert szívesen csinálom.
2020. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azokat csinálom, amelyek az igényességhez "szükségesek". De hogy sminkeljek, vagy hogy áll a hajam, milyen ruhát veszek fel, azt pont lesz4rom.
2020. máj. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Naagyon sokat. Minden nap más a sminkem, minden reggel 20-30 perc a frizurám, és gyakran veszek új cuccokat, ruha, cipő, ilyenek. Már a hobbimnak is mondanám.
2020. máj. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon változó. Nyilván nem fogok reggel felkelni egy órával hamarabb csak hogy topmodellnek nézzek ki melóban ahol mindenki látott már smink nélkül, másnaposan, betegen, szóval rondán.

De ha van úgy időm, kedvem meg energiám akkor a piacra is képes vagyok magamat úgy kibszni mint Beyonce.. :D

Szeretek amúgy sminkelni meg mindent ami szépségápolás vagy divat de vannak ennél ezerszer fontosabb dolgok. Rajzolok magamnak egy szemöldököt és annyi, ha nem vagyok dög fáradt akkor majd kreatívkodok vele.

2020. máj. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Három naponta hajat mosok. Ez összesen mosástól kezdve a szárításig max 30 perc.

Mikor elindulok valahova beállítom a frufrum. Ez 2 perc max, mert bevizezem, megtörlöm, bedugom a hajszárítót és megszárítom.

A lábamom ritkás a szőr ezért csak másfék hetente borotválom. Ez 15 perc.

Hónaljamat három-négy naponta. Max 2 perc

Mikor szabadnapom van és van kedvem sminkelni akkor 5perc alatt feldobok egyet.

Ha nagyobb alkalomra megyek akkor meg a teljes sminkem 15 perc.

Ja meg fogmosás, arcmosás, krémezés minden reggel és este max 8perc. Plusz a fürdés 15 oerc minden este.

De ugye ezek nagy részét nem minden nap csinálom. Általában reggel munka előtt mindig 10 perc alatt rendbe vágom magam, de ha alkalmora megyek akkor van hogy 1 órát készülődök(haj, smink, ruha, kiegészítők, borotválkozás, testápolás)

2020. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én általában sokat.

Néha hajat göndörítek.

2-3 naponta mosok hajat attól függ mennyire zsíros.

Sminkelem magam.

Szeretek vásárolni, de nem viszem túlzásba.

2020. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sokat foglalkozok, de élvezettel csinálom.

Heti kétszer mosok hajat, heti egyszer házi hajpakolást teszek fel, használok hajolajat. Fodrászhoz festére, vágásra fél évente járok.

Arcomat reggel este megtisztítom, arckrémezek, heti egyszer bőrradír és pakolás.

Napi kétszeri fogmosás,nyelvkaparó használata,neha szájvíz.

Heti egyszer testradir, heti többszöri borotválkozás.

Mindennap fürdök, intim lemosó, tusfürdő.

Két hetente szemöldök szedés.

Köröm vágás hetente.

Ha megyek valahova sminkelek, parfümöt használok.

2020. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha dolgozok,reggelente egy óra mire elkészülök.20 perc tusolás,15 perc kávézás,fogmosás,arcmosás,15-20 perc míg kisminkelek és általában összefogom a hajam.Smink alatt értem: alapozó,porpúder,pirosíto,szemöldököm kicsit megrajzolom,szempillaspirál,meg szájceruzával “rúzsozok”.Három hetente járok manikűrre.A hajamat nem festem,csak 3-4 havonta csinàlok-vagy ritkábban baylaget.Egyébként,ha dolgozom,minden másnap mosom.Reggel mattító krémet használok,este ilyen első ráncok ellenit.Havonta 1-2szer csinálok otthoni pedikűrt.Nincs más rutinom,csak össze-vissza,mikor milyen kedvem van-értem ezalatt a radítozást meg az arcmaszkot. Egyébként úgy érzem,hogy nem teszek eleget a külsőmért.Nincs több időm se pénzem egyéb kezelésekre.Évente egyszer-kétszer járok kozmetikushoz.Relatív gyakran vásárolok
2020. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!