Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mitől nőtt meg a hajatok?

Nektek mitől nőtt meg a hajatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt termékekre, vagy házi praktikára. Nektek mi vált be?

Válaszokat előre is kőszönöm!



2020. máj. 3. 02:55
 1/6 anonim válasza:
Én például nem vágtam le.
2020. máj. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészséges vitamindús étkezést folytatok. Megfelelő táptalaj szükséges a hajnak ahhoz, hogy növekedni tudjon.
2020. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Kopaszra borotváltam a fejem, hogy az új haj tiszta lappal, egészségesen tudjon megnőni utána.
2020. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges lett a testsúlyom a korábbi soványság helyett, levágattam a roncsolódott szakaszt, és vártam.
2020. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Dm saját márkás Das Gesunde Plus (újabban Mivolis) Haar vital komplex vitaminját használom. Nagyon megéri az árát. Asszem 2 havibadag egy ezres korul van. Ket dobozzal el kell szedni mire van eredmeny, en nem kuraszeruen, hanem naponta eszem. Csodas sok kis babahajam nott tole. Tenyleg brutalisan jo.
2020. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!:)
2020. máj. 3. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!