Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tart az az állapot h...

Meddig tart az az állapot h tincsekben törik a hajam a szőkítéstől?

Figyelt kérdés
Vagy ami akart az már letört? Vagy be kéne fessem barnára? Az hogy segítene? Most minden hajmosás elött ricinus olajos pakolást teszek fel fejbőrre,mindenhova hajvégápolózok ezerrel. De ami a fura h a hossza megmaradt, a külső hajréteg tört le. Szóval nost vannak kb 10 cm hosszú tincseim is,mert a többi letört. Van valami amivel még lehet segíteni?

2020. máj. 5. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kettő egyforma ember. Nem mindenki viseli ugyanúgy egy ugyanazon dolgot egyformán.

Pl: anyukámnak régebben hidrogénezett szőke haja volt, sokáig én festettem neki, aránylag jól bírta az övé, most már barnára festi

Nekem mindig csak a hajam vége volt festve, a töve nem, kétszer lett szőke, a második után nekem nagyon eltört a hajvégem

Ezzel csak azt akartam mondani h lehet neked nem bírja, pl mint nekem

Esetleg gliss kur terméket tudok javasolni, abból van ilyen spray balzsam ha állandóan használod az esetleg kicsit segíthet

2020. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye felfogtad, hogy ez nem fog helyrejönni? Ha tovább fested, csak rosszabb lesz.


Menj el egy profi fodrászhoz és vágasd le, amelyik részt mindenképpen kell!

2020. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze ami lerört annak annyi, mostmár csak a tövét fogom újra festeni, egy nem túl világossal (9.3) ehhez nem kell előtte világosítani. Csak mondom az a furcsa h nem a hossza tört le, annak semmi baja.
2020. máj. 5. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig fog törni amig le nem növeszted az egészet, semmi nem fogja rendbehozni. Általában a külső réteg törik jobban mindenkinek ilyenkor, ott éri a legtöbb roncsolás.
2020. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először a külső réteg törik. Emiatt legyengül a hajszál és törni fog az egész. Attól hogy visszafested barnára nem lesz jobb, sőt rontani fog inkább. Próbálj meg vele úgy bánni mintha gyémánt lenne és amikor eleget nőtt akkor vágasd le ezeket a részeket.
2020. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!