Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet koronavírus idején álló...

Lehet koronavírus idején álló szoliba menni?

Figyelt kérdés
Nem mennék fekvőbe, ki tudja ki feküdt be előttem. Állóba mehetek ahol nem érek hozzá a géphez?

2020. máj. 6. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: ALAP, hogy fertőtlenítik.

2.: Az UV is öli.

2020. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fekvőt is fertőtlenítik ígyis-úgyis! 😃

Plusz én eddig csak olyan szolikban voltam, ahol a fertőtlenítő spray ott volt hagyva abban a "kabinban", nem hordozgatták ki-be minden vendég után a szolis csajszik. Nem tudom, ez máshol esetleg nem így van?

Mert ha ott van hagyva, te is tudsz zsepire fújni és áttörölni vele a gépet.

2020. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A levegőben nincs benne?
2020. máj. 7. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam párszor mostanság és semmi bajom se nekem, se ismerősöknek.
2020. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban szellőztetnek ilyen helyen (én január óta nem járok) most, illetve ebben az esetben mindegy, hogy állóba vagy fekvőbe mész.
2020. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem mertem menni - tudom, az UV fény még el is ölheti a vírust - de féltem attól, hogy mit fúj rám a légkondi...
2020. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!