Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam vagy...

Levágassam a hajam vagy növesszem tovább?

Figyelt kérdés

5-6 éve nem voltam fodrásznál. Kb 3 éve vettem észre hogy a hajam feltöredezett a vállamig ekkor kezdtem el itthon rendszeresen vágni belőle egyszerre nem sokat most már csak az utolsó 5 centi töredezett.

A hajam barna, picit hullámos főleg a rövidebb tincsek, nagyon puha és nem túl fényes. Mivel kiskoromban sokat volt összefogva ezért a hajvonalam kicsit megritkut. Ezért mindig kiengedve hordom


Nem tudom hogy levágassam-e kB a lapockám aljáig gondoltam. Mivel nagyon sűrű ezért eddig mindig rézegesen volt levágva, de itthon nem tudtam úgy.

Úgy gondolom, hogy most is rétegesen vágatnám le, bár tetszik ha egyenesen van levágva, de az én hajjammal nem lenne jó.

Vagy növesszem tovább?



2020. máj. 6. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy most a hajam a derekemig ér.
2020. máj. 6. 21:39
 2/7 anonim válasza:
Attól függ hogy mi okoz neked "nehézséget" pl:sokszor begubancolódik-e a hajad vagy nem szeretsz hajat mosni/szárítani. Szerintem érdemes lenne levágatni mert hamarosan nyár, kevésbé lesz melege a nyakadnak.+sok youtube videó van fennt a neten az otthoni hajvagásról :)
2020. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fel van töredezve, akkor mindenképp érdemes levágatni.
2020. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Otthon is le tudod vágni átmenetesre, fokozatosra a hajad magadnak. A youtube-on vannak róla videók. A fejed tetején vagy a homlokodnál fogod össze egy copfba a hajad és a copfod végéből vágsz le annyit amennyit te szeretnél. Miután kibontod a hajad szép fokozatos lesz és a hossza is megmaradhatna. A saját véleményem, hogy a derékig érő szebb.
2020. máj. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 A hajam régen nagyon gubancolódott és zsírosodot, de 1 éve használok rá pakolást ami mind a két problémát megoldotta. A hajmosás kicsit nehézkés, de nem szoktam megszárítani, mert az nem tenne jót neki és ha csak magától szárad meg sokkal természetesebb, hullámosabb lesz ami szerintem sokkal szebb. :)
2020. máj. 7. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágasd le teljesen rövidre. Jót tesz a változás néha.
2020. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem otthon ne vágd le átmenetesre. Az elég rosszul is elsülhet. Persze, jó a változás néha, úgyhogy szerintem nyugodtan vágasd le a lapockádig
2020. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!