Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágás magamnak, itthon?...

Hajvágás magamnak, itthon? Mennyire lehet elrontani?

Figyelt kérdés

Igazából nem új frizurát akarok csak a végéből vágni le egy picit. Most nem akarok családtagot megkérni erre, mivel meg szeretném tanulni magamnak ezt is. Frufrut már egy csomó alkalommal vágtam magamnak sikeresen, annyi tapasztalatom van. Arra gondoltam összefogom a hajam több copfba és azoknak a végét vágom le egyformán. Igazából, ha nem drasztikusan eltérő a hosszuk az sem baj, mivel hullámos hajam van és nem látszana annyira. Plusz egy ideig úgy se megyek sehová, szóval van ideje visszanőni.


Szerintetek neki merjek esni magamnak? Mennyire sülhet el rosszul?


2020. máj. 8. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajrá :)

Úgysincs tétje.

2020. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, magadnak próbáld meg. Nincs akkora tét, nem sülhet el rosszul.
2020. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon el lehet rontani. Nem viccbôl vannak fodrászok.
2020. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A Youtube-on van csomo hajvagos video, angolul rengeteg. En is onnan tanultam ki a szakmat:) (Unicorn + side bangs haircut, az enyem ilyen.)


Most rendeltem az alirol egy crea clipet, azt is ki fogom probalni.

2020. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolónak abban igaza van, hogy el lehet rontani a hajvágást. De szerintem mivel a végéből akarsz vágni, ezért ezt nem annyira lehet elszúrni. Komplett hajvágást persze, hogy el lehet rontani. De a hajvég vágásnál max. nem lesz teljesen egyenes az egész, meg ahogy mondtad, alapból hullámos a hajad, fel se fog tűnni a kis eltérés. :)
2020. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne copfban vágd le. Ha csak egy pár centit vágsz, azt tényleg nem nagyon lehet elrontani.
2020. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!