Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2020-ban a fehér vagy a barna...

2020-ban a fehér vagy a barna bőr a divat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kék -.- te jó isten
2020. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

A természetes napbarnított.

Mondjuk szerintem mindig ez a legszebb.

2020. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
A barna bőr a divat, de nekem nem tetszik.
2020. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a feher. De ez az en véleményem
2020. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ milyen körbe mozogsz.

Ha instaribizli, agyonmázolt, apucipicilánya, műszempilla és műköröm, valamint dekoltált cropp top és 3,14csagatya barátaid vannak, akkor igen, ott a szolizott bőr a divat.

Egyébként meg mindenkinek más tetszik. Nincs konkrét ideál éveknél bőrszínre, már nyáron általában mindenki barnulni akar - és néhányan ha kell hanem barnulnak. Épp ezért sokan fognak napbarnítottan járkálni és a szemük manipulálva lesz - divatosnak fogjuk érezni.

2020. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
No comment.
2020. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egyelőre még a barna.

De nekem mindkettő tetszik, mert ez típustól függ.

Agyonszolizott bőr nem tetszik.

2020. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy, hogy melyik a divat. Ez hülyeség! Ha neked a fehér bőr a szép akkor legyen az. Szerintem a barna bőr a legszebb! A szomszéd Mari lehet azt mondja, hogy a feher... Mindenkinek más szép!
2020. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni? 3. Válaszoló vagyok. Annyit írtam, hogy a barna bőr a divat, de nekem nem tetszik.

Szerintem egyértelmű, mert már kb. mindenki szoliba jár, és az emberek nagyrésze szerint is szebb a barna bőr, mint a fehér. Ha valaki nincs ezzel tisztában, nagyon elvan maradva. Már még a 40+ nők is szoliba járnak, csak sok emberen nem is látszik, mert nem feltétlen agyonszolizott.

2020. júl. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!