Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok helyen szoros lányok ti...

Sok helyen szoros lányok ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé szőrös sok :( Eddig a lábamat gyantáztattam illetve a karom(és végre elkezdett köpni is) de nekem a hátam/hasam/vállam is:((.Valaki aki velem egy cipőben jár/járt tudna tanácsot adni?

Miket használ?

Mi segített?

Volt e vizsgálaton?



2020. máj. 11. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én gyantázom a hátam meg a hasamat is. Vállon meg ilyen egyéb helyeken pedig kiszőkítem. Az arcomról (a szám felett meg a pajeszomnál) egy darabig kiszedegettem csipesszel, de nem ritkul, úgyhogy most már ott is inkább szőkítem.

Voltam hormonvizsgálaton, nincsen semmi rendellenesség, egyszerűen ilyen a testem... Mint a családomban apai ágon minden nőnek.

Most lézeres kezelésre gyűjtök, de még nemtudom, hogy megéri e itthoni készüléket venni vagy menjek el rendes kezelésre.

2020. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én borotválok, mindenhol. Voltam vizsgálaton, de nálam is minden rendben, örökletes.
2020. máj. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen semmilyen problémám, se hormon, se semmi. Én ezen most kezdtem el gondolkozni, nem tudom. Eddig mindig a lábam és a hónaljam borotváltam, illetve az alkarom is elkezdtem már pár éve. Ugyanakkor nem csak itt van rajtam szőr, hanem tulajdonképpen mindenhol... Én őszintén megvallva nem akarok ezzel ennyit foglalkozni, utálok szőrteleníteni, idő és macera. Valamint érzékeny is a bőröm, egyedül a szőrtelenítőkrém nem hagy semmi nyomot maga után, de még nem találtam olyat, ami ténylegesen el is távolít minden szőrszálat a megadott idő alatt. A borotva határeset, a gyanta és az epilátor pedig sajnos nem működik nálam. Szóval azon gondolkozom, hogy mindenhol kiszőkítem és csak onnan szedem le, ahonnan ténylegesen le is szeretném (láb, hónalj).
2020. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Napjaink általános ízlésének ez ugyan már kicsit sok, de orvosi szempontból ennyi szőrzet a női testen teljesen normális.

Gyantázás, IPL, elektrolízis, ezek mind szóba jöhetnek a borotva helyett, ja és lehetőleg bízd magadat szakemberre, mert rengeteg számít, ha szó szerint jó kezekbe kerülsz.

2020. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sok-sok éven keresztül gyantáztam a teljes karomat, a teljes lábamat (beleértve a lábfejemet és a lábujjakat) és a hasamat is, néha a derekamat is hátul. Nemrég vettem otthonra IPL gépet, még várom az eredményeket - nagyon boldog lennék, ha beválna.
2020. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek❤️Főleg azt hogy reményt ászok hogy így is ki lehet bírni.
2020. máj. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!