Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The Body Shop termékeiről mi...

The Body Shop termékeiről mi a véleményetek, megéri megvenni? Szokott kedvezmény lenni, vagy kupon?

Figyelt kérdés

Eddig drágáltam, meg hülyeségnek tartottam, viszont rájöttem, hogy sokkal olcsóbb, mint az Eucerin, Vichy!


Találtam egy-két terméket, meg a testvajat az extra száraz bőrömre! Meg a dezodorokra is allergiás vagyok, ez jónak tűnik. Szóval, ha lesz valami kedvezmény, akkor rendelnék.

Meg halmazni sem akarok, mert ezek nem állnak el örökké!


De viszont, ha szarok, meg túlárazott vackok, akkor nem veszem meg, ha tudja mint ipyen alverde stb.! Igazából nekem nagyon szimpatikus, hogy természetesek, meg nem tartalmaznak minden káros anyagot!



2020. máj. 13. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a tusfürdőket nagyon szeretem.

Van egy kézkrémem az is nagyon jó.

2020. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a testvajak jók, mikor száraz, kicsit viszkető foltok jelentek meg a lábamon, az segített rajta. Már évek óta használom, a nagy kedvenc a moringás, abból van parfümöm is. Szoktak lenni akciók, van amikor kapni még nagyobb, 400 ml kiszerelésben is testvajat, talán tusfürdőt is. Plusz már náluk vissza lehet vinni a kiürült műanyag dobozokat, kapsz értük ajándékba kicsi testvajat :-)
2020. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sampont használok tőlük, az zseniális.

Néha veszek tusfürdőt is, azoknak extra jó illatuk van, de egyébként nem érzem őket annyival jobbnak az olcsóbb társaiknál.

Egyszer volt tőlük valami arckrémem, az is jó volt.

2020. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sampont, tusfürdőt nem igen veszek, mert anyám csak Babát tűr meg a házban! Üzlet nincs a közelben!


Egyébként reggel néztem és online Joy napok 20 % kedvezmény van!

2020. máj. 14. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, rengeteg termékem van onnan. Drágának drága, de tényleg nagyon jók, még semmivel sem fürödtem be. :D Sheavajas testvaj a szárazbőrre egy áldás!
2020. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádom. Minden terméküket. Nem csak mert minőségi, hanem mert állatkíserlet mentesek is, ami nekem nagyon fontos.

Tusfürdőt, testjoghurtot és arcápolási termékeket is csak ebből a márkából veszek már.

Amit a #2-es irt is igaz, ha 5 műanyagot visszaviszel, kapsz ajándékba kis testvajat. Illetve ha kérsz törzsvásárlói kártyát, akkor minden vásárlásod 10%-át jóvá írják, és legközelebbb vagy amikor akarod beszámítják az újabb vásárlásodba :)

2020. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Én viszont óvatosságra intenélek a márkával kapcsolatban, igen sok mindent kipróbáltam már tőlük, viszont évek alatt számos visszásságra figyelmes lettem. Rettenetes erős marketinget nyomnak, az eladók is jól képzetek a hogyan kell rábeszélni a vevőt a vásárlásban, rengeteg youtubernek, influenszernek elküldik a termékeiket hogy reklámozzák. A termékeikben igen előkelő helyen szokott lenni a denaturált alkohol ami száraz bőrűeknek nem feltétlen jó, de simán rá tudják mondani, hogy nincs is benne, illetve tele van illatanyaggal ami meg allergén lehet. Mielőtt bármit veszel tőlük érdemes a krémmánián csekkolni az összetevőket, véleményeket sem árt átolvasni.
2020. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!