Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermaroller biztonságos otthon?

Dermaroller biztonságos otthon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok idős, pár hét múlva leszek 26. Ráncaim nagyon nincsenek, de szeretném kicsit felfrissíteni a bőröm, plussz van egy apró heg is az arcomon, jó volna ha az is eltűnne. Olvastam, hogy sokan használák otthon is a dermarollert. Én csak egy kezelést szeretnék csinálni annak érdekében hogy egy kicsit felfrissüljön az arcom. Már nagyon rég óta nem használok semmit az arcomra. Nem sminkelek, nem kenek rá semmit. Este tisztítom le házilag készített olajkeverékkel (általában jojoba és szőlőmagolaj keveréke), utána meg arctisztító szappannal mosom át. Nekem ez vált be. Plussz néha-néha rakok rá zöld vagy fehéragyagos pakolást.

Ha dermarollerezném az arcom akkor elég ha előtte jól megmosom az arcom szappanos vízzel és a dermarollert 70%-os gyógyszertáei alkohollal jól befújnám? A dermarollert használhatom magában is (úgy hallott úgy nagyon szárít, de én csak egyszer használnám) vagy kenjek rá valamit? Erre jó a sima bio olaj is, mondjuk argán olaj, sárgabarack olaj vagy valami hasonló olaj?



2020. máj. 15. 03:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy müködik a dermaroller?????

Milliónyi pici sebet szurkál a börödbe, és a hegesedés az, ami (esetleg) segít.

A kezelés után pár napig úgy néz ki a terület, mintha lesmirglizték volna, és ha nem megfelelöen használtad vagy a böröd nem viseli el, akkor utána úgy nézel ki, mint akit felszántottak!


Még testen is meggondolandó a használata, az arcon viszont én biztos nem kisérleteznék, mert ha rosszul sikerül, kijavítani nem lehet többé!

2020. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Istenem....használd csak aztán ha elrontod örökre heges maradsz vagy begyullad.
2020. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig elvileg sokan használják otthon is. Ti tapasztalatból beszêltek vagy úgy hogy még nem próbáltátok?
2020. máj. 15. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én nem használtam, a testvérem igen, szerencsére csak a combját tette vele tönkre.
2020. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha elég pici vagy, hogy beleköltözz, akkor biztos az. :)
2020. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. En a napokba varasoltam egy ilyet. Van egy latvanyosan csunya heg a kezfejemen, de ossz 2x hasznaltam es latvanyosan az első hasznalat utan javult a kinezete. En tamogatlak h hasznald. kozmetikushoz akartam menni, de mindenol draga volt, de egyanalan nem bantam meg h 5000 ert megvettem.Siman megerte nekem. Tervezem h veszek megegyet,de csak ha szukseget erzem. Allitolag sok evet kibir egy ilyen szerkezet. 😉
2021. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!