Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom teljesen eltüntetni...

Nem tudom teljesen eltüntetni a szőrtüszőim borotvával. Hiába borotválkozok minden irányba, fel-le jobbra balra, a hónaljam is "feketés" marad kicsit, meg a szeméremnél is. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés

Nagyon sötét a hajam.

Lábon egyáltalán nincs probléma, de szeméremnél es hónaljnál nem tudom rendesen eltüntetni a szőrt, vagyis olyan feketés marad :(

Pedig minden irányból borotválkozom, fel-le, jobbra balra is húzom a pengét, de akkor se tűnik el. Simának sima lesz, teljesen, de a feketeség megmarad, és sosem olyan szép a hónaljam mint pl a reklámokban a nőknek, vagy posztereken, sztárfotókon a celebeknek vagy facebook ismerősöknek...

A szőke embereknél szerintem ez nem baj, de nekem alapból sötét a hajam nagyon, gondolom ezért lehet.


Hogy lehetne eltüntetni?


2020. máj. 16. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod eltüntetni, csak végleges szőrtelenítéssel. A gyanta, vagy epilátor pár napra hoz megoldást, ott viszont meg kell várni egy hosszúságot, hogy újra le lehessen szedni.
2020. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én epilálni szoktam, vagy szemöldökcsipesszel kiszedem, és akkor nem látszik semmi utána.


Plusz még egy jó tanács:

Soha ne hasonlítsd magad a retusált képekhez!

2020. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha erős,sűrű, sörét a szőr, akkor ez ilyen. Borotválás urán is átlátszik a bőrön,ami abőr alatt van. Gyantázás egy időre megoldja, de hamar kezd nőni az ilyen szőr. Nekem is ilyen, engem már nem zavar. L.
2020. máj. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen, sajnos eléggé erős, sötét :(


Gyantázni nem akarok. Koszi a tippeket.

2020. máj. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!