Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után mindig...

Borotválkozás után mindig kivérzik a nyakam ! És nem tudom mit kellene használni rá . Ötletek ?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok , érzékenyebb bőrrel és a nyakamnál mindig kivérzik a borotvától akármilyen irányból is vágom . Hiába éles a borítva vagy épp az ellenkezője, hiába sokat használt , és hiába készítem elő a bőrömet alaposan , mindig sikerül megvágni magam . Próbáltam mindenféle alkoholmentes szenzitív zselét utána de mindig elkenődik a nyakamnál a vérzés tőle . Sőt jobban vérzik tőlük mintha nem is használnék rá semmit! Ötletek ? Alkoholos termékre nem akarok visszatérni mert attól meg csípi . És nagyon idegesítő utána vagy 10 percig hideg vízzel borogatni hogy vállalható külalakkal menjek ki utána az utcára ! Mit tudok tenni ? Se a nagy márkák alkoholmentes termékei se a no-name cuccok nem segítenek egyik rosszabb mint a másik .

2020. máj. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

az aloevera a legjobb rá. lenyugtatja az irritációdat

2020. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah és LÁNYOK ti is nyugodtan írjatok ha van valami ötletetek azt megköszönöm !
2020. máj. 16. 21:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! És olyat hol lehet venni ? :D
2020. máj. 16. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is igy volt egészen addig, amig "szakszerűen" borotválkoztam, borotválkozás előtti szesszel, meg borotvahabbal. Aztán egyszer kipróbáltam szimplán csak vizzel enyhén megnedvesitett bőrrel borotválkozni (hagyományosan, pengével). Kiderült, hogy az én bőrömnek ez kell. Azóta nincs irritáció. Semmi nem kell rá se borotválkozás előtt, sem utána.


Nem állitom, hogy neked is be fog válni, de egy próbát megér.

2020. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is segíthet az aloevera. Drogériában lehet venni gélt műanyag csomagolásban, ami szó szerint úgy néz ki, mint egy aloevera. 2000 Ft körül van, de sokáig elég. Egyébként Auchanba szoktam látni az egzotikus gyümölcsöknél a nagy levelű aloeverát, az felvágod magadnak,felkened és a hűtőben tárolod.
2020. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!