Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Kopasz lettem. Mit...

Segítség! Kopasz lettem. Mit tehetnék hogy megnőjjön a hajam egy normális méretre? Van valami ami gyorsítja a növekedést?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Nem tudom... Hosszú hajam volt és bekattantam és borotvával leborotváltam. Nagyon csúnya lettem, nem bírok magamra nézni, utálom magam és szomorú vagyok. Nagyon kínosnak érzem, de ebbe valamiért nem gondoltam bele akkor amikor levágtam. Mennyi idő amíg kb. 5-10 cm-re megnő? Mit tudnék addig tenni? Mindenki ki van akadva, én is... Van valami szer ami meggyorsítja a növekedését? Nagyon szükségem van rá! Köszönöm nagyon a válaszokat! :-(

2020. máj. 18. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár megjegyzés:


- Sajnos nincs ilyen szer, legalábbis csak annyira hatékony, mint a sokat ígérő "fogyó tabletták" :)

- nem kell pánik. :) Fiú vagy, szóval nem fog megütközni senki a kopasz fejed láttán (legfeljebb első nekifutásra a környezeted).

- Nem kínos. Miért gondolod, hogy csúnya lettél tőle? Ha nem tudod elfogadni és ügyetlenül takargatni próbálod, az nagyon kínos tud lenni, de ha elfogadod, hogy most kopasz vagy, és normálisan viselkedsz, akkor a kutyát nem érdekli.

- mire megnő? Hát, másfél-két hónap talán.


" bekattantam és borotvával leborotváltam"

Ezt azért elmeséled? :)

2020. máj. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon magam alatt vagyok és voltam is, sok dolog miatt... :-( Szomorú vagyok és világ lúzerének érzem magam. Ha jól hallottam a ricinus olaj erre jó. Mennyire igaz?
2020. máj. 18. 01:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom jó-e rá, de SEMMITŐL nem fog neked pár nap alatt visszanőni a hajad.


"Szomorú vagyok és világ lúzerének érzem magam. "

Akkor ez majd elmúlik, gondolom valami tinidolog. Különítsd ezt el a kopaszságodtól, mert amiatt nem kell bep.csulni. A többi meg majd elmúlik.

2020. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem is azt akarom hogy 1 m-s hajam legyen, rá egy mp-re hogy bekentem. Csupán annyit szerték, hogy legyen valami normális frizurám, amit legalább valahogy be lehet lőni és hogy őszre megnőjön kb. ilyenre: [link]
2020. máj. 18. 08:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne legyél szomorú! Én mindig bírtam azokat a srácokat akik csak a buli kedvéért letolják a hajukat :D egyszer tesóm is volt kopasz, imádtam simizni a fejét amikor ilyen pár mm volt a haja csak :D
2020. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Szerintetek őszre kb. akkorára meg fog nőni?
2020. máj. 18. 08:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon király dolog a borotvált kopaszság. Adj egy esélyt neki, hogy megszeresd, aztán el se fogod tudni magad máshogy képzelni. Saját tapasztalat, ugyanígy egy hirtelen bekattanással kezdődött, aztán már 10 éve kopasz vagyok.
2020. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kezdem megszokni és kicsit be is jön, de nem marad így és kínosnak érzem mások előtt. Mennyire tud megnőni őszre?
2020. máj. 18. 08:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszre meg ő bőven
2020. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
*nő
2020. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!