Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrut szeretnék vágatni de...

Frufrut szeretnék vágatni de anyát meg akarom győzni hogy engedje meg mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos régebben a fodrászunk (kicsi voltam ducibb kis lány akkor még ducibb voltam akkor mitn most kb 12-11 éves lehettem akkoriban) és azt mondta a fodrász hogy nekem nem állna jól a frufru mert kerekítené jobban az arcomat és kövérítene mégjobban. Így anya ebben a hittben él most se vagyok sovány inkább molettem testalkatom van és a fej formám szerintem ideális lenne egy frufurhoz is. Anya persze nem engedi ezt meg mert köverítene, mivel tudnám meggyőzni és mi a véleményetek? Szerintetek megérné vágatni?



Ilyesmi a testalakom de a csípőm vékonyabb:

[link]


Rombusz alakú a fejem:

[link]



Ilyen fufrut szeretnék:

[link]



A hajam eléggé hosszú és hullámos és dús is



A hajam ilyen és a színe is olyasmi mint a lánynak a képen:

[link]



2020. máj. 18. 05:57
A kérdező szavazást indított:
Ne vágass frufrut anyukádnak van igaza
Vágass nyugodtan
31 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*fodrászat
2020. máj. 18. 05:58
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Inkább a hullámos haj a baj szerintem. Nehezen tudnád kezelni
2020. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de egy 10-12 éves kislány (vagy akár egy ötéves) hadd hozzon már ilyen döntést a saját hajával kapcsolatosan. Tanácsolni, ellentanácsolni lehet, de a döntés az övé. Az ő haja.

Nem értem, miért kell "meggyőzni". Nem engedi!? :o

Még ha kopaszra akarnád vágatni, vagy zöldre festetni, akkor azt mondom, persze, ennyi idősen - már csak az iskolai szabályok miatt is - azért a szülő még közbelép.

Na, de egy frufru!?


Vágasd nyugodtan. Ha nem tetszik, pár hónap, és visszanő.

2020. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából anyám ugyan ez. X éve mond neki valamit valaki, akkor évekig úgy fogja gondolni,hogy az mindig így van. Igazából ha meg tudod győzni észérvekkel, hogy nem kövérítene mert...(bár igazából nem értem minek kell győzködni a saját hajadról, na mindegy) Plusz mondhatod azt is, hogy most egy ideig úgyis otthon vagy, és ha nem jó akkor nem látja senki úgysem.


Na meg ezt nem javaslom annyira, de ha nagyon bátor hamgulatodban vagy, és nem remeg a kezed, akkor próbáld magadnak vágni. Ha rossz lesz muszáj lesz fodrászhoz vinnie, ha már ennyire zavarja őt, ha még jó lesz akkor nyert ügy. Csak arra figyelj, hogy túl rövid ne legyen.

2020. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdtem gimiben, egy vásárlás alkalmával hazaállítottam egy dobozos hajszőkítővel aztán kiszőkítettem ilyen ombrésra, a fele hajamat.

Egy hétre rá a hajam alját (kb. 10cmt) befestettem neonzöldre. Szerintem kb.10 éves kortól mindenkinek engedni kéne, hogy dönthessen ilyen dolgokban. Ha anyám ennyire tiltaná én levágnám magamnak titokban (persze nem akarlak felbúzdítani te ismered a kapcsolatod anyukáddal ) Szerintem jól állna, próbálj beszélni vele. Egy barátnőmön van kb.50kg túlsúly és ilyen frufruja van, nem kerekít az arcán egyáltalán

2020. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. máj. 18. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le magadnak. A youtube-on van fent egy csomó videó frufru vágásról. De egyre tényleg ügyelj, hogy elsőre ne vágd túl rövidre. A hullámos hajad miatt vagy vasald ki vagy körkefén szárítsd ki egyenesre a frufrudat.
2020. máj. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha anyukád nem engedi, vágd le magadnak. ha nem sikerül jól úgy is már levágtad és a fodrász jobban megcsinálja.
2020. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na, hogy állsz azóta vele?
2020. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát igazából el ronottam mert anya olyanokat mondott hogy

ő biztos hogy nem segít és...htá igen el rontonttam és msot várom h visszanőjjön most rizsvizzel locsolom a hajam de olyan büdös :X

2020. máj. 21. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!